GökBörü. Özel Logo Tasarım

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,085
6,165
[C*]
@GökBörü.

Herkese hayırlı geceler, bu seferki çalışma da GökBörü.'ye gelsin.

Not
Sabah bir tren yolculuğunda tarafımca mobilden el ile çizim yapılarak daha sonra Adobe Illustrator programına aktarılarak profesyonel çalışma haline getirilmiştir.
Dışarıda 1000 ₺ 'ye yaptıramazsınız bu logoyu bana :)

Tasarım

8m5n75y.png

6zlekjn.png

bivwh42.png

fl0xr71.png

Saygılarımla
'Mirliva

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,866
770
28
@GökBörü.

Not
Sabah bir tren yolculuğunda tarafımca mobilden el ile çizim yapılarak daha sonra Adobe Illustrator programına aktarılarak profesyonel çalışma haline getirilmiştir.

Tasarım

8m5n75y.png

6zlekjn.png

bivwh42.png

fl0xr71.png

Saygılarımla
'Mirliva
Ellerine saglik

aytlogo

O Şimdi Asker!
20 Kas 2019
862
1,174
Sanal
@GökBörü.

Not

Tasarım

8m5n75y.png

6zlekjn.png

bivwh42.png

fl0xr71.png

Saygılarımla
'Mirliva
Gerçektende kendinizi aşmışsınız hocam harika bir tasarım elinize sağlık

GökBörü.

Uzman üye
20 Haz 2021
1,813
1,048
Kara Harp Okulu
@GökBörü.

Not

Tasarım

8m5n75y.png

6zlekjn.png

bivwh42.png

fl0xr71.png

Saygılarımla
'Mirliva
hocam çok teşekkür ederim sağolasınız ellerine emeklerinize sağlık çok güzel olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.