göknet iptal ücret

Gerhardine

Yeni üye
27 May 2013
50
0
Ankara
Göknet'e basvurdum internet icin 2 hafta bekledim gelip acmadilar, hergün ayni seyi soleyip durdular yok genel arizaymis, ondan sonra fax yolladim, iptal icin herhangi bir ucret odemeyeceksiniz dediler. Bugun de aradim 150 tl port ucreti odeyeceksin diyor. Odemezsem nolur arkadaslar biri odemeyeceksiniz diyo biri 150 tl diyo yardimci olurmusunuz.

SemihTR123

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
518
1
İstanbul
Herhangi bir hizmet verilmediyse boş yere para ödemeyiniz 15 iş günü geçtikten sonra hakkını tüketici hakem heyeti gibi yerlerde arayabilirsin.İyi Forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Para Ödemeyiniz Ben Siz İnternetinizden Vazgeçiyorum Deyip Abonelik Varsa Kapattiriniz Birşey Derlese Tüketici Haklarindan Bahsedin 15Gün İçersinde Bu İşlemi Onaylamalari lazim

Gerhardine

Yeni üye
27 May 2013
50
0
Ankara
Herhangi bir hizmet verilmediyse boş yere para ödemeyiniz 15 iş günü geçtikten sonra hakkını tüketici hakem heyeti gibi yerlerde arayabilirsin.İyi Forumlar
Tesekkurler cevabin icin. Hizmet fln verilmedi 2 hafta acilmasini bekledik acilmayinca iptal ettirdik fax ile. Port fln direkten, abonelik icin onun icin 150 tl istiyor, biri odemenize gerek yok diyo, birisi gerekiyo diyo, hepsi ayri sey diyor. Odemezseniz hukuk fln olur diyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Redlion12

Kıdemli Üye
3 Ara 2015
2,023
1
~
Tesekkurler cevabin icin. Hizmet fln verilmedi 2 hafta acilmasini bekledik acilmayinca iptal ettirdik fax ile. Port fln direkten, abonelik icin onun icin 150 tl istiyor, biri odemenize gerek yok diyo, birisi gerekiyo diyo, hepsi ayri sey diyor. Odemezseniz hukuk fln olur diyor

Hizmet almadıktan sonra ödeme sakın ama sakın yapma. Eşek gibi açacaklar o portu sana, eğer 15 gün içerisinde açılmadıysa zaten iptal etme hakkına sahipsin.

Gerhardine

Yeni üye
27 May 2013
50
0
Ankara
Hizmet almadıktan sonra ödeme sakın ama sakın yapma. Eşek gibi açacaklar o portu sana, eğer 15 gün içerisinde açılmadıysa zaten iptal etme hakkına sahipsin.
2 hafta oldu acilmadi iptal ettirdim zaten su an 1 hafta once verdim fax'i acilmayinca, su an TTNET kullaniyorum.. O yuzden ucret istiyolar port acma ucreti sozlesmede ole geciyormus

Son düzenleme:

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Göknet'e basvurdum internet icin 2 hafta bekledim gelip acmadilar, hergün ayni seyi soleyip durdular yok genel arizaymis, ondan sonra fax yolladim, iptal icin herhangi bir ucret odemeyeceksiniz dediler. Bugun de aradim 150 tl port ucreti odeyeceksin diyor. Odemezsem nolur arkadaslar biri odemeyeceksiniz diyo biri 150 tl diyo yardimci olurmusunuz.

Dostum ileride borç olarak katlanıp önüne çıkabilir. İyice araştır sonra ödeme kararını ver

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.