Gökte Tuhaf Cisim gördüm ! 4 Saat Sonra Deprem OLDU! Gürcistan

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Amerikada da aynı anda 3 kasırga var şu an. 2 ada haritadan silindi. Bm milletler 37 milyon kişinin etkileneceğini belirtiyor.

Benimki kehanet değil az evvel okudum haberi.

TheXEnd

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
395
0
X'den
Amerikada da aynı anda 3 kasırga var şu an. 2 ada haritadan silindi. Bm milletler 37 milyon kişinin etkileneceğini belirtiyor.

Benimki kehanet değil az evvel okudum haberi.

Kehanet döylemiyorum dostum kardeşimde düğündeydi saat 9 gibi türkiyede deprem olunca çıkan ışığın aynısından görmüş

TheXEnd

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
395
0
X'den
XE7297.jpg

İnanmayanlara chrome tarihçem

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Tamam tamam, inanıp inanmama değil önemli olan. Mazlumun ahı arşı titretir. Şu an amerikaya acıdığımı söyleyemem. Gürcistandaki deprem de çok şiddetli değil. Ama bi uyarı olabilir.

TheXEnd

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
395
0
X'den
Tamam tamam, inanıp inanmama değil önemli olan. Mazlumun ahı arşı titretir. Şu an amerikaya acıdığımı söyleyemem. Gürcistandaki deprem de çok şiddetli değil. Ama bi uyarı olabilir.

Hocam ister büyük deprem olsun ister küçük dediğiniz gibi bir uyarı olabilir araştırmaya devam edeceğim

Cathulhu

Üye
18 Mar 2017
174
1
Bu tür kehanetler doğru olabilir sana tavsiyem annunakileri biraz araştırman.
Seni daha farklı bir konuya sürükleyebilir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.