Gold Vıp Hakkında

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Evet Kardeşim. Grafik timindeki kişilere söylüyorsun. Emek vererek güzel bir şekilde yapıyorlar. Vipin çok avantajları var. Al derim :)

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Nasıl alınıyor.? Merak ettim nasıl biseymis

Nasıl VIP üyelik alabilirim?

Aşamalar nasıl ilerliyor? Detaylıca anlatım yapayım.

Öncelikle detaylı bilgi için: TurkHackTeam - VIP Üyelik Sistemi by Se-ZeR

Başlangıç olarak TurkHackTeam VIP adresine, içinde hem profil linkim bulunan hem de hangi türden VIP üyelik almak istediğimi belirten bir yazı yazıp yolladım.

Zf1OY2.png

Otomatik olarak bir e-posta geri döndü. "VIP ÜYELİK TAAHHÜTNAMESİ" adında. Onu üşenmeyin, okuyun. Aşağılarda hangi banka adresine göndermeniz gerek diye bilgiler bulunacak.

zoriZe.png

Şimdi Ziraat Bankası hesabımdan İnternet Bankacılığı üzerinden ödememi yapmaya başlıyorum. Adım adım olduğundan sorun yaşayacağınızı sanmam. İlk önce Google'a "ziraat giriş" yazdım, arattım ve ilk çıkan sonuca girdim.

U9LarX.png

Karşıma giriş ekranı geldi. Bilgilerimi doldurup "Giriş" butonuna tıklıyorum.

UUz8kF.png

Telefonuma bir kod geldi.

c1Faev.png

Onu da yazıyorum ve tekrardan "Giriş" butonuna basarak hesabıma giriş yapıyorum.

xPh3XX.png

Anasayfam geldi. "İşlem Yap" bölümüne tıklıyorum.

OTbJ2N.png

"Havale" bölümüne tıklıyorum.

JKMEFm.png

"Vadesiz Hesabımdan Başka Hesaba" bölümüne tıklıyorum.

QSKStz.png

Havale bölümü geldi karşıma. Tek tek dolduruyorum.

xLT7CO.png

İlk önce hangi VIP üyeliğinden kaç aylık almak istediğime karar vermem lazım. Fiyatlar şöyle:

1 Aylık:
Altın - 50 TL
Gümüş - 40 TL
Bronz - 30 TL

3 Aylık (15 gün ücretsiz indirimli) :
Altın: 125 TL
Gümüş: 100 TL
Bronz: 75 TL

6 Aylık (1 ay ücretsiz indirimi) :
Altın: 250 TL
Gümüş: 200 TL
Bronz: 150 TL

Ben 1 aylık Gold VIP üyelik almak istiyorum.

"Paranın Çekileceği Hesabınız" bölümünde parayı göndermek istediğim hesabı seçiyorum. Göndereceğim hesapta yeterli bakiye olup olmadığını kontrol ediyorum.

BVcAQE.png

"Alıcı Bilgileri"nde "IBAN" kısmını seçiyorum.

ImDXb0.png

Otomatik olarak gönderilen e-postadaki bilgiyi (IBAN numarasını) yazıyorum.

bGB3ru.png

Ücreti giriyorum. Açıklama kısmınıza sadece ve sadece kendi nick'imi yazmam lazım. Alttaki kutucuğu da işaretlemiyorum.

UA7644.png

"Ödeme Türü"ne tıklıyorum ve "DİĞER ÖDEMELER"i seçiyorum.

Ef5qb7.png

Her şey bitti. Güzelce bir kontrol ediyorum ve "Devam" butonuna tıklıyorum.

RkF0wt.png

Son bir kez daha kontrol ediyorum. Sonra onay kodu için telefonuma bakıyorum.

yTu10W.png

Onay kodu gelmiş.

spfj1L.png

Telefonuma gelen kodu giriyorum ve "Onay" butonuna tıklıyorum.

RqlLRH.png

Her şey bu kadar basit.

ulpZrJ.png

VIP konusunda otomatik bir sistem yoktur. Bundan sonrası size değil Se-ZeR admine bağlıdır. O prosedürü kontrol eder. Her şey yerli yerinde ise VIP üyeliğinizi hesabınıza tanımlar. Eğer bir sıkıntı olduğunu da düşünürseniz kendisine özel mesaj yollarsınız. Lütfen gönderim sonrasında TurkHackTeam VIP adresine "Gönderimi sağladım, bilginize." şeklinde bir mail dönüşü sağlayınız. Bu sayede VIP işleminiz daha hızlı başlatılmış olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.