Golden farm ile büyük paralar kazanmak

18 May 2016
87
0
Merhaba arkadaşlar. Bu gün size piyasa da güven sağlamış sağlam bir kazanç sitesinden bahsedeceğim. Sitemiz Golden Farm, bir Rus sitesidir. Sitenin şuan 457 bin üzerinde üyesi bulunmakta.KAYIT OLMAK İÇİN : TIKLASite Rus sitesi olduğu için yazıları anlamakta zorluk çekerseniz eğer sağ üstten İngilizceye çevirebilir veya sağ tıklayıp direkt Türkçeye çevirebilirsiniz.Şimdi gelelim sitenin mantığına.Sitede bize verilen altın ile kuş alıyoruz ve bu kuşların yumurtalarını satarak kazanç elde ediyoruz. Sitede depo sorunu olmadığı için sürekli girme zorunluluğu da bulunmuyor. Sattığımız yumurtaların % 70 i tekrar tavuk almamız için gümüş hesabına, % 30 u ise çekim yapmamız için altına dönüşüyor.Ayrıca sitede 10 ile 100 arasında günlük bonus da bulunmakta.SİTEDEN GÜNLÜK KAZANDIĞIM PARA
ODdppA.png
Screenshot_2018_04_15_14_06_41.png
Screenshot_2018_04_15_14_05_52.png
Screenshot_2018_04_15_14_06_06.png
Yukarıdaki resimde siteden aldığım tutarları görebilirsiniz. Site ödemelerini Anında yapıyor.:RpS_thumbup:ALDIĞIM BÜTÜN ÖDEME KANITLARI BURAYA TIKLAYARAK GÖREBİLİRSİNİZ:RpS_thumbup:ARKADAŞLAR LÜTFEN EMEĞE SAYGI OLARAK REFERANS LİNKİMDEN ÜYE OLARAK BENİ DESTEKLEYEBİLİRSİNİZ.
REFLİ:KAYIT OL REFSİZ:Kayıt

R3DPOOL

Üye
30 Haz 2018
182
0
Antalya
Hayır Arkadaşlar Dediği Gibi Site Ödemelerini Yapıyor Bende Çekim Yaptım
Hatta İlk Gördüğümde Bende Umursamamıştım.
hatta ve hatta bu arkadaşımın konusunda görüp kayıt olmuştum referansıyım yani :D
Yaklaşık 1 kaç gün içinde 150 tl civarı birşey yüklemeyi düşünüyorum.

Ve sana bir sorum olucak vurancocuk172
Günde 24 ruble, iyi gelişmissin
ne kadar yükleme yaptın buraya gelebilmek için yazarsan sevinirim.

ahmet643

Üye
1 Ara 2011
92
0
Hayır Arkadaşlar Dediği Gibi Site Ödemelerini Yapıyor Bende Çekim Yaptım
Hatta İlk Gördüğümde Bende Umursamamıştım.
hatta ve hatta bu arkadaşımın konusunda görüp kayıt olmuştum referansıyım yani :D
Yaklaşık 1 kaç gün içinde 150 tl civarı birşey yüklemeyi düşünüyorum.

Ve sana bir sorum olucak vurancocuk172
Günde 24 ruble, iyi gelişmissin
ne kadar yükleme yaptın buraya gelebilmek için yazarsan sevinirim.

Odeme yaptiginin farkindayim bende ama site sana belli bir limit veriyor o limitten sonrasini referansin oldugu surece cekim yapabiliyorsun.

themarina

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
478
0
mahşer
Tekrar tekrar aynı konuların dönmesi pek iyi değil açıkçası ama emeğe saygı diyelim. Bu site ödeme yapıyor evet orda hem fikiriz. Yeni kayıt olan biri yatırım yapsa da yaptığı kadar çekebilir. Aktif yatırım yapan referanslarınız yoksa bu siteden para çekemezsiniz. Saygılar...

21 Ağu 2016
111
0
siteye para yatırıyorsun ya yatırdığın kadarını çekebiliyorsun iyi forumlar
(eğer referansın para yatırdıysa onun yatırdığının %10 u kadar da çekme limiti daha veriyorlar)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.