Golden Tea Ödeme kanıtları

IguanaBey

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
528
0
Двбущю
Bu site ile yanlış hatırlamıyorsam bu forum sayesinde tanışmıştım ve o andan sonra 1 kuruş cebimden para vermeden her gün düzenli olarak paramı alıyorum. Sizlerpe de paylaşmak istedim yatırım yapabilirsiniz veya ücretsiz çalı ile kazanmaya başlayabilirsiniz. Goldentea sitesini anlattığım eski konum: https://www.turkhackteam.org/internetten-kazanc/1647998-golden-tea-ile-internetten-gelir-odeme-kanitli.html

Ödeme Kanıtları

xyZMRl.jpg

dkOc7B.jpg

Tarlanın anlık görüntüsü

1gSKgK.jpg

Son düzenleme:

xfsk456

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
441
0
dünya
o zaman bir bir çekeriz işin aslı öyle değil çekim yerine geldiğim zaman en fazla 50 000 rub çekilir yazıyor

paloco

Katılımcı Üye
17 Eyl 2012
500
0
ödeme puanı vardır yatırdığınızın %40'dan fazlasını çekemezsiniz ref lazım ve refin yatırım yapması lazım

xfsk456

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
441
0
dünya
Her gün enerji alabileceğin bir sistem var goldentea enerji nedir diye google da arat bloguma ulaşacaksın

kardeşim acilen yardım etmen lazım 2 hesap kurdum zekilik yapıp ama para çekmek istediğim zaman fazla hesabınız var diyor nasıl çözcem desteğe yazdım hesabı silemeyiz diyorlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.