Gonzales ile röportaj/2Nokta

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Evet arkadaşlar forumun Gonzales'i ile bir röportaj yapalım dedik.Daha bir kaç kişi ile de röportajlarım olacak beni takip edin :D

giphy.gif

1-İsmininizi Öğrenebilirmiyiz ?

+Hayır öğrenemezsin :trl İsmim Mikail.

2-Nickinizin anlamı nereden geliyor.

+Anlamı tam olarak bir çizgi film kahramanının ismidir çokta hızlıdır J

3-Kendinizden biraz bahsedermisiniz.?

+Reel deki arkadaşlarımda olsun eğlenceli bir tipimdir benle olanın ömrü uzar ^_^
Birazda deli dolu biriyim sinirlenirsem kimseyi gözüm görmez öylede kalp kırıcı birisine dönüşürüm J

4-Peki en büyük hayaliniz nedir?

+Beni en büyük çeken motorun yaptığı dalga köpürtmesi :D

En büyük hayalim olarak sevdiklerim ile beraber olmaktır gerisi zaten gelir başka şeylere gerek yok diyorum :=)

5-Reel hayatınızda ne iş yapmaktasınız neyle meşgulsünüz?

+Şuan Çok amaçlı özel diş lavabatuarında çalışıyorum elimde tam olarak bir mesleğim yoktur her işte gelir neredeyse J

6-Forumla nasıl tanıştınız? Hikaye nasıldı...

+Forumu biliyordum ancak üyelikler açılmıyordu sık sık başka bir timde idim birşey bilmezdim sonra tht de üyelikler açıldı koptum buraya bağlandım J 2015 ten bu yana sürekli onlineyim J

7-Forumda unutamadığınız bir anı varmı?

+Forumda anılar dolu olursada zaten hemen Forumdan Kareler e kopuyorum :D

8-Yönetime girmek fikri neden aklınıza geldi.şu şu şu sebepten dolayı yönetime girmek istedim dediğiniz şey neydi?

+Forumda kendimi birazda olsa geliştirdiğimden bu yana, neden bende diğer yöneticiler gibi benimde bir tuzum bulunmasınki dedim yolladım başvuruyu :=)

9-Yönetim kadrosunda olmak zormu sizce?

+Yönetim kadrosunda olmak zormu değilmi onun hakkında şuanlık bir bilgi veremeyeceğim daha ağır görevler gelmedi ;)

10-Yönetime girmek isteyen arkadaşlara tavsiyeleriniz varmı?

+Yönetime girmek isteyen arkadaşlar zaten konularında ciddiyetliğinde kendilerini ortaya çıkartırlar bunlar bizlerin gözlerinden kaçmaz tabiki önceden çok troll birisiydim halada öylede ara sıra J bu işlerden uzak duralım arkadaşlar ama ihanet denen olayımız olmasın laf taşımak bizlere yakışmaz J

11-Şuan moderatör asistanınız.Neden mod asistanlığı.Başka timleri de tercih edebilirsiniz.

+Önceden başka bir timde olmak istemezdim hep moderatör olayım istemişimdir ama TC635mm kod adlı abimizin yardımları ile site hack işlerine başlamam saldırı timlerine heveslendim :D
Diğer timlerinde eksik yanları bulunmamaktadır gerektiği gibi işlerini gayet güzel yapıyorlar en süperi THT dir arkadaşlar unutmayın J

12-Yönetimde olup normal hayatta görüştüğünüz kişiler varmı?

+Mstkahraman , Sattanor kod adlı üyeler 2 side yiğenimdir ama girmezler fazla onlar J Birde Dark-Defender ile görüşme fırsatımız olur umarım birgün aynı şehirdeyiz.

13-THT hakkında neler düşünüyorsunuz?

+Turkhackteam bugüne kadar bir çok operasyonda adını duyurmuştur yabancı sitelerde bile yani bu platformdaki ortamı başka bir yerde bulamazsınız ciddi olaraktan söylüyorum J Değerini bilin

14-Biraz zor soru ama THT kendinize yakın bulduğunuz kişiler vardır mutlaka söylemek isterseniz???

+Var elbette beni her zaman dinleyen anlayan 2nokta var en başta üye olduğumdan bu yana bana hep yardımcı olmuştur.
TC635mm abimizde öyledir çok super birisidir candır o J
Habir , mhmtslhbtr(‘Ruh), Spark216, Afasino bu arkadaşlarlada sık sık iletişim kurduklarımdır günlük :=)
Bütün Tht’deki dostlarımdan Allah razı olsun hepsi güzel insanlar J

15-Son olarak sizin söylemek istedikleriniz buradan üyelere ne söylemek istersiniz.?

+Bütün dostlarımı seviyorum kendilerine iyi baksınlar canlar J Röportaj için teşekkürler .. J

Röportajımız bu kadardı..
Vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler :)

Ath

Uzman üye
29 Nis 2016
1,016
0
Profile bakan herkes neşeli biri olduğunu anlar diye düşünüyorum. :D
Elinize sağlık hocam. :)

Nasahack

Yeni üye
21 May 2016
7
0
Derdiniz ne sizin ha derdiniz ne veda icin konu aciyorum hemen siliosunuz bu kadarmi dustunuz noldu baska bir yeni baslayan bundan olumsuz etkilenipforumdan ayrilir diemi endiselendiniz ne vardi beni egitseniz cokmu zordu yok neymis turk sitesi hacklemek yasakmis suymus buymus hackliyemiyoruz desene suna

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Derdiniz ne sizin ha derdiniz ne veda icin konu aciyorum hemen siliosunuz bu kadarmi dustunuz noldu baska bir yeni baslayan bundan olumsuz etkilenipforumdan ayrilir diemi endiselendiniz ne vardi beni egitseniz cokmu zordu yok neymis turk sitesi hacklemek yasakmis suymus buymus hackliyemiyoruz desene suna

Gövde gösterisine bak.
Orada önemli operasyonlara bak.
Ünlü markaları göreceksin.
İstesek Türk sitelerinide hackleyebiliriz.Ama bizim misyonumuz gereği hacklemiyoruz.
Açıkları varsa bildiriyoruz.Bir üye gitti diye kimse etkilenipte ayrılmaz.Bizler foruma ve misyona bağlıyız. :)

Etğime gelince vip üyelik var. paralı.Alınan ücret tamamen sunucu masraflarına gidiyor.
Eğer ücret vermek istemem dersen sabitlte yüzlerce konu var en ince detaya kadar anlatmış.
Milletin okulu işi sosyal hayatı forum içinde görevleri var eğitecek vakit yok.Sen gibi kaç üye biliyondur.800binü yemiz var.
Gideceksende çıkış yapar gidersin.

Veda konuları yasak.Ben açsam bile yasak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.