Google Adsense hakkında bazı sorularım var.

AlucaarD

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
422
0
Google Adsense ile bildiğiniz üzere web sitemize reklamlar ekliyor , gelir elde edebiliyoruz.

Peki diyelim bir blog sayfası açtım ve sayfamda reklamlar mevcut. Sayfama giren tekil ziyaretçi sayfada ne kadar durursa bana o kadar çok para mı kazandırıyor? , yoksa sadece 1 dakika durdursada 10 dakikada dursada aynı geliri mi elde ediyorum? Cevaplarsanız sevinirim.

30 Haz 2015
293
0
Google Adsense ile bildiğiniz üzere web sitemize reklamlar ekliyor , gelir elde edebiliyoruz.

Peki diyelim bir blog sayfası açtım ve sayfamda reklamlar mevcut. Sayfama giren tekil ziyaretçi sayfada ne kadar durursa bana o kadar çok para mı kazandırıyor? , yoksa sadece 1 dakika durdursada 10 dakikada dursada aynı geliri mi elde ediyorum? Cevaplarsanız sevinirim.

JDEjYv.png

Reklamlara yapılan tıklama ve reklam gösterimine göre ödeme yapıyormuş.

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
hayır site girdiginde adblock yoksa reklama bakımış oluyosunuz her bakışa 0.1 yada 0.10 emin deilim böyle veriyor ama reklamalara tıklarsan 0.50galiba öyle bişi veriyor örnek crack program veyada coc hile sitesi açarsan adam yaparsan çok kolay para kazanırsın ve şöyle söyliyim en az 200tlde karta paypala ibana ödeme mevcut ve güvenlidir kendim msla io sitesi kurdum adsens istiycem eger sc çalarsanız free alırsanız sitede içerik az olursa adsens vermez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.