Google Authenticator Hakkında

alperatesready

Yeni üye
18 May 2019
13
0
Öncelikle herkese merhaba. Konuyu nereye açıcağımı bilmediğim için buraya açtım ve kısaca sorunumdan bahsetmek istiyorum.

5 gün önce IOS cihazımdan Discord şifremi değiştirdim ve 2AD 'yı açtım. Google authenticator ile bağladım. Daha sonra telefonumun bozulmasıyla beraber kodları kaybettim ve şifremi değiştirdiğim için Discord hesabıma giriş yapamıyorum. Hiçbir yerde de giriş yapmamıştım. Elimde yedek kodlarda yok. Sizlere sorum nasıl hesabıma erişebilirim içinde önemli mesajlar ve sahibi olduğum gruplar var. Acaba mail hesabımdan authenticator 'e erişebilir miyim? Lütfen yardımcı olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Blake Lively

Yeni üye
19 Eyl 2019
2
0
Cevap: Google Authenticator Yardım

aynı sorun başıma gelmişti neyseki rootlu bir android cihazı kullandığım için titanium backup programı ile yedeklemiştim ordan kurtarmıştım onun haricinde önceden başıma gelmişti instagram hesabıma giriş yapamıyordum mail attım hesaba dair bilgiler verdim adamlar bana 8 haneli kod verip giriş sağlamıştım bi dene derim öbür türlü alman imkansız gözüyle bakıyorum

alperatesready

Yeni üye
18 May 2019
13
0
Cevap: Google Authenticator Yardım

aynı sorun başıma gelmişti neyseki rootlu bir android cihazı kullandığım için titanium backup programı ile yedeklemiştim ordan kurtarmıştım onun haricinde önceden başıma gelmişti instagram hesabıma giriş yapamıyordum mail attım hesaba dair bilgiler verdim adamlar bana 8 haneli kod verip giriş sağlamıştım bi dene derim öbür türlü alman imkansız gözüyle bakıyorum

Discord' a mail attım fakat maalesef yapamıyoruz dediler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.