Google bir değişik çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
Tarayıcılarımda google bir değişik çalışmaya başladı. Google Chrome, Opera mini, İnternet explorer bu 3 tarayıcıda da google bu şekilde gözüküyor. Görseller küçük çıkıyor. Arama kısmı bir değişik çalışıyor bunun sebebi nedir.

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
Chrome ayarladan sıfırlama seçeneklerinde zararlı yazılımlar bul kaldır diye bir seçenek vardı. Onu deniyorum şuan arıyor. 'Adige

İlk dediğim yöntem olmadı diğer seçenek sıfırlayı seçtim o da işe yaramadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar, bu tür durumla genel olarak karşılaşmak mümkün. Her ihtimale karşı bilgisayarınızı bir antivirüsle taratmanızda fayda vardır.

14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Tarayıcınızı sıfırlamanızda fayda var. Resimlerin küçük gözükmesini ve yazıların küçük gözükmesini ctrl+mouse tekerleğini yukarı çevirerek sayfa boyutunu büyültüp küçültebilirsiniz.

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
Tamamdır sorunu çözdüm. Adwcleaner ile temizleme yaptım. Daha sonra internet bağlantım koptu. En son çare adwcleaner ile silinen dosyaları geri getirdim google eski haline geri geldi. İnternetim de düzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.