Çözüldü Google Chrome Açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
19 Ağu 2017
76
0
Google chrome'a giremiyorum. Görev yöneticisnde çalışıyor gözüküyor ama açılmıyor. Kaldırıp yeniden kurdum. İnternette bulduğum tüm çözümleri denedim fakat hala açılmıyor. Nasıl kurtulabilirim bu durumdan?

Moderatör tarafında düzenlendi:

evirgec

Yeni üye
26 Şub 2016
4
0
bendede aynısı olmuştu google contack ile baglantı kurdugumda bana geri dönüş mesajları olagan üstü bilmem ney bilmem ney diye cevap verdiler yanı pc mac ten banladılar sonra mac degiştirdim ve microsoft ag istemci mac adresinide bagdastırıcının adresinide degiştirdim ondan sonra kurup calıştırabildim

19 Ağu 2017
76
0
bendede aynısı olmuştu google contack ile baglantı kurdugumda bana geri dönüş mesajları olagan üstü bilmem ney bilmem ney diye cevap verdiler yanı pc mac ten banladılar sonra mac degiştirdim ve microsoft ag istemci mac adresinide bagdastırıcının adresinide degiştirdim ondan sonra kurup calıştırabildim

Dediğinden bir şey anlamadım. Nasıl yapabilirim tarif edebilir misin?

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K
Öncelikle Meseleni anladım kadarıyla şöyle izah ediyim chrome silsen bile bazı plugins leri kalıyor ve yüklesende aynı oluyor chrome dan sildin zaman chrome hangi disk te ise o raya gir ve dosyadaki herşeyi sil plugins lerde içinde olucaktır hepsini eğer pluginsler silinmezse bilgisayarını yeniden başlat sonra sil ardından chrome yeniden kurulum işlemini yap büyük ihtimal e sorunun çözülücektir a

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Çözümü buldum
https://productforums.google.com/forum/#!topic/google-yardim-forumu/LEHH0Bn8Aew
Bu sitedeki 2. bölümdeki şeyleri uyguladım ve oldu.

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.