Google Chrome - Bu site google chrome tarafından yasaklanmıştır.

0smans

Üye
19 Nis 2014
112
1
İhanetin Olmadığı Yer
Öncelikle herkese merhaba;

İnstagram için fake script kurduğum site google tarafından yasaklanmıştır uyarısı alıyorum kendi telefonumda herşey normal ama farklı biri girince siteye bu uyarıyı alıyorum. bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varmı ?

domainim : kimbakmis.online

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,232
screenshot

Buyrun bir hata yok.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhabalar,
Yorum yapan kişilerin dediği gibi SSL alınız. Aldıktan sonra hala uyarı vermeye devam ediyorsa, instagram.com'a yönlendirilen bağlantıları tamamen kaldırın. Daha sonra benzer resimleri ve yazıları düzenleyiniz. Benzerlik olmadığı taktirde herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. Ayrıca scripti internetten direkt olarak indirerek kullanmaya başladıysanız, bazı yerlerde bulunan yazıları değiştirmenizi tavsiye ederim. Daha sonra gizli sekme üzerinden kontrol sağlayınız.

Hala sorun çözülmezse farklı bir script veya hosting ile deneyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.