Google Chrome - Turk Hack Team THT Teması (2 TANE BİRDEN!!!)

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Merhaba arkadaşlar,
Ben bu google chrome temalarını seri haline getireceğim ve istek varsa ona görede yapacağım.
Atıyorum birisi benden Atatürklü tema istedi şu fotoğrafı kullan ve parlak bir tema olsun dedi en kısa sürede yapıp forumumuzda paylaşacağım ve bu seri için izin alarak ayrı bir konu açacağım.

Ayrı zamandada bu temaların nasıl yapılacağı hakkında hem video çekeceğim hemde konu açacağım.

Bu arada temaları isimlendirmemin sebebi ayrı bir sürümünü çıkartabilirim bir hataya rastlanırsa diye. Karışıklık olmasın.

THT TEMASI HIAMHACKER:
g6gZj0.png

Download (İndirme):
.zip
.crx

THT TEMASI WIA:
lZXv0g.png

Download (İndirme):
.zip
.crx

Virüs Taraması:
vPGpmv.png

Kurulum:
Öncelikle şunu belirtiyim, .zip dosyasını indirmenize gerek yoktur sadece isteyebilecek kişiler için konulmuştur. (Google Web Mağazanında yayınlar iken .zip istenmekte.)

1. İndirme linkinden .crx dosyasını indirin.
  2. .crx dosyasını açın
  3. Google Chrome ile aça tıklayın.
  4. Dosyanın zararlı olabileceğini söylüyor ise "Devam et"e tıklayın ve "Tema Ekle"'ye basın.

Nasıl Kaldırılır?
  1. Sağ üstteki üst üste 3 noktaya basın
  2. Ayarlara tıklayın
  3. Temalar bölümünü bulun ve temayı kaldıra basın.

Daha önceki temalarım:
https://www.turkhackteam.org/google...65083-google-chrome-muslum-gurses-temasi.html

NASIL YAPILIR?
https://www.turkhackteam.org/google...oogle-chrome-tema-yapimi-videolu-anlatim.html
Tıklayın arkadaşlar linke.

Son düzenleme:

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
Eline sağlık bir kaç önerim var.

1- Üstteki turuncu bölümü #8C0000 yapabilirsin
2- Ana sayfadaki THT Logosunu sade yapabilirsin yani arka plan sade bir renk üzerine THT logosu gibi

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Merhaba arkadaşlar,
Ben bu google chrome temalarını seri haline getireceğim ve istek varsa ona görede yapacağım.
Atıyorum birisi benden Atatürklü tema istedi şu fotoğrafı kullan ve parlak bir tema olsun dedi en kısa sürede yapıp forumumuzda paylaşacağım ve bu seri için izin alarak ayrı bir konu açacağım.

Ayrı zamandada bu temaların nasıl yapılacağı hakkında hem video çekeceğim hemde konu açacağım.

Bu arada temaları isimlendirmemin sebebi ayrı bir sürümünü çıkartabilirim bir hataya rastlanırsa diye. Karışıklık olmasın.

THT TEMASI HIAMHACKER:
g6gZj0.png

Download (İndirme):
.zip
.crx

THT TEMASI WIA:
lZXv0g.png

Download (İndirme):
.zip
.crx

Kurulum:
Öncelikle şunu belirtiyim, .zip dosyasını indirmenize gerek yoktur sadece isteyebilecek kişiler için konulmuştur. (Google Web Mağazanında yayınlar iken .zip istenmekte.)

1. İndirme linkinden .crx dosyasını indirin.
  2. .crx dosyasını açın
  3. Google Chrome ile aça tıklayın.
  4. Dosyanın zararlı olabileceğini söylüyor ise "Devam et"e tıklayın ve "Tema Ekle"'ye basın.

Nasıl Kaldırılır?
  1. Sağ üstteki üst üste 3 noktaya basın
  2. Ayarlara tıklayın
  3. Temalar bölümünü bulun ve temayı kaldıra basın.

Daha önceki temalarım:
https://www.turkhackteam.org/google...65083-google-chrome-muslum-gurses-temasi.html

hocam çok güzel olmuş elinize sağlık

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Hocam çok iyi olmuş, eline sağlık

Elinize sağlık

hocam çok güzel olmuş elinize sağlık

Mükemmel elinize sağlık

Eline Koluna Sağlıkk.

Ellerinize sağlık Hocam

Herkese teşekkürler arkadaşlar 2 sayfa mesaj gelmiş :)

Ellerinize sağlık virüs total eklemeyide unutmayın :)

Virustotal ekleyin..
Virüstotal .crx dosyasını tarayamadığı için kendi bilgisayarımdan "Kaspersky" ile taradım teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.