google cloud hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byfat51

Uzman üye
8 Kas 2015
1,860
0
Nide-->Niğde
merhabalar. "google Cloud Platform'u ücretsiz deneyin" kısmına geldik fakat kredi kardı istiyor. 3 tane mastercard var fakat kabul etmedi. babam da kredi kartı kullanmıyor. nasıl halledebilirim?

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
hocam ininale ön ödemeli hatası verdi
ptt hesap kartına hiçbir şey demedi
ziraat hesap kartında ad soyad yazmıyor birkaç şey denedim kabul etmedi. Kartlar çalışmaktadır.

Ziraat hesap kartının üstünde isim yazmıyor diye kullanmayacak değilsiniz kart kime aitse üzerinde yazıyormuş gibi işlem yaparak ödeme yapmayı deneyin fakat ininal i kabul etmemiş ise bence siz bir hata yapıyorsunuz çünkü ininal mastercard ın geçtiği her yerde geçer ve neredeyse mastercard ın geçmediği yer yok

byfat51

Uzman üye
8 Kas 2015
1,860
0
Nide-->Niğde
Ziraat hesap kartının üstünde isim yazmıyor diye kullanmayacak değilsiniz kart kime aitse üzerinde yazıyormuş gibi işlem yaparak ödeme yapmayı deneyin fakat ininal i kabul etmemiş ise bence siz bir hata yapıyorsunuz çünkü ininal mastercard ın geçtiği her yerde geçer ve neredeyse mastercard ın geçmediği yer yok

Hocam kart sahibinin adını da kabul etmiyor. dediğim hatayı veriyor ininalde bende anlamadım.

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Hocam kart sahibinin adını da kabul etmiyor. dediğim hatayı veriyor ininalde bende anlamadım.

Yapacak bir şey yok yani daha fazla bir yardım beklemeyin yapabilecekleriniz kısıtlı zaten farklı kartlar denediniz olmadı kartlarınız kullanıma açık güvenlik aşamalrında sıkıntı yoksa dışardan biri size yardım edemez zaten konunuza gelebilecek max cevaplar bunlar olacaktır dilerseniz ''çözüldü'' ibaresi bırakarak post kasımını önleyebilirsiniz...saygılar

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Yapacak bir şey yok yani daha fazla bir yardım beklemeyin yapabilecekleriniz kısıtlı zaten farklı kartlar denediniz olmadı kartlarınız kullanıma açık güvenlik aşamalrında sıkıntı yoksa dışardan biri size yardım edemez zaten konunuza gelebilecek max cevaplar bunlar olacaktır dilerseniz ''çözüldü'' ibaresi bırakarak post kasımını önleyebilirsiniz...saygılar

Google ön ödemeli kart kabul etmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.