Google' da aradıklarınız görünmesin

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,178
604

Google de veya herhangi bir arama moturunda bir arama yaptığınızda daha sonra bu arattığınız kelimeler hızlı bir erişim için saklanır... Peki diyelimki biz bunların saklanmasını istemiyoruz.. O zmn yapıcaklarımız işte bunlardır arkadaşlar...

Öncelikle Bir ie sayfası açıyoruz ve araçlardan internet seçeneklerine giriyoruz..

26239104ct7.jpg

Daha sonra İnternet seçeneklerinden içerik bölmesine girip Otomatik tamamlamayı seçiyoruz..

66295124uq0.jpg

Çıkan ekranda üstteki ilk iki şıkkı işaretleyip formları sil diyoruz...

84951371di2.jpg

Tamam diyerek işlemimizi bitiriyoruz..

48569282xj2.jpg

5 Eyl 2010
216
0
samsun
:puahmozilada şifreleri kayıt yapıyor ve gösteriyor

:puahgeçen gün internet kafede denedim
:puahkaç kişin feysine dalış yaptım çok basit hem emayil adresini veriyor hede şifre daha ugraşmaya gerkyok
purogram indirmeye yok şifre ögrenmeye mozilla yetityor oh oh beeeeeee sonunda rahat bir nefes almaya başladım

Google de veya herhangi bir arama moturunda bir arama yaptığınızda daha sonra bu arattığınız kelimeler hızlı bir erişim için saklanır... Peki diyelimki biz bunların saklanmasını istemiyoruz.. O zmn yapıcaklarımız işte bunlardır arkadaşlar...

Öncelikle Bir ie sayfası açıyoruz ve araçlardan internet seçeneklerine giriyoruz..

26239104ct7.jpg

Daha sonra İnternet seçeneklerinden içerik bölmesine girip Otomatik tamamlamayı seçiyoruz..

66295124uq0.jpg

Çıkan ekranda üstteki ilk iki şıkkı işaretleyip formları sil diyoruz...

84951371di2.jpg

Tamam diyerek işlemimizi bitiriyoruz..

48569282xj2.jpg

hapyboy

Üye
23 Ocak 2012
126
0
ben CCleaner kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum çok güzel bir program.Kayıt defterindeki hataları geçmişi flan siliyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.