Google, Fİ VPN'i İphone Abonelerinede Kullanıma Açıyor

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Google, Fİ VPN'i İphone Abonelerinede Kullanıma Açıyor

Google, yıllar önce sunduğu Fİ Vpn'i, şimdi ise İphone Abonelerine kullanıma açıyor. Google'un sunduğu bu servis, İphone Kullanıcılar'ına bu senenin bahar aylarında, kullanıma sunulacak.

Bu VPN, geçtiğimiz yıllarda beta sürecinde olup, sadece Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyordu. Şimdi ise İphone kullanıcıları içinde kullanıbilen bu servis, Google'ın açıklamasına, hâlihazırda her gün 226 TB'tan fazla veriyi güvence altına alıyor.

dwnUpf.jpg

Bu hizmetin biraz tuzlu olduğunu söylemekte fayda var. Bu hizmet, biri sınırsız, biri esnek olmak üzere iki ödeme planı sunuyor. Esnek pakette, aylık 20 Dolar karşılığında sınırsız çağrı/mesajlaşma sunulurken, harcanan GB başına 10 dolarlık ödeme yapılması isteniyor. Sınırsız pakette ise, aylık 70 Dolar'dan, 22 GB veri kullanımından sonra sınırlandırma yapılıyor.

9uKlUP.png

Bu uygulamanın gerçekleşmesi, her iki işletim sisteminin eşitliği için önemli bir adım olarak görülürüyor.

Peki sizce bu VPN kullanılmalı mı? Yorumlarınızı aşağıda bekliyorum.

ubh941.png

Son düzenleme:

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
982
88
Ellerinize Emeğnize Sağlık,Yararlı Bir Paylaşım Olmuş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.