Google hesabı açmam için hangi sms sitelerini kullanabilirim?

Çözüm
SMS doğrulamada benim edindiğim tecrübe şu, SMS ile doğrulama yapıyorsun ancak daha sonra o maile girmek istediğinde aynı telefon numarasına tekrar kod gönderiyor. SMS sitelerinin neredeyse hepsinde istediğin numarayı almak mümkün değil o yüzden yine patlıyor.

Mrbbnİnsan

Yeni üye
16 Kas 2022
6
0
Mümkün olduğunca kullanılmayan numaralar bulmam lazım hesap açmam için bu siteye de haftada bir numara geliyormuş genelde bu da benim haftada bir gün hesap açabileceğim anlamına geliyor.

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
546
turkhackforums.cjb.net
SMS doğrulamada benim edindiğim tecrübe şu, SMS ile doğrulama yapıyorsun ancak daha sonra o maile girmek istediğinde aynı telefon numarasına tekrar kod gönderiyor. SMS sitelerinin neredeyse hepsinde istediğin numarayı almak mümkün değil o yüzden yine patlıyor.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.