Google İnceleden Telefon Numarası Bulma

iNestle

Üye
5 Nis 2019
53
0
Şamaxı
Merhaba Arkadaşlar. Bizim Kursda İş Numaraları var bu numaralarla kullanıcının sınavına baka biliyoruz
şimdi ben birinin iş numarasını buldum ve F12 ((incele)googleda) yapınca telefon numarasılarını gösteriyor.
Genelde o numaralara Babalarının Numaralarını yazıyorlar. Ben şimdi ne tavsiye edersiniz ki , nasıl mühendislik yapam ki onun numarasını alam?

totalde : babasının numarasını inceleden aldım kendi numarasını nasıl alacam?

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Moderatör tarafında düzenlendi:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Cevap: Biraz Karışık Mesele..

Sanırım konuda karışık ? O kişisi kim hoşlandığın kız mı yoksa başka biri mi ? Hoşlandığın kızsa hiç kasma git medeni insan gibi konuş konuşmak isterse verir.
Başka biri ise herkesten kendikilerinin numaralanın istendiğini söyle kurs için. Kişinin arkadaşından almayı deneyebilirsin.

iNestle

Üye
5 Nis 2019
53
0
Şamaxı
Cevap: Biraz Karışık Mesele..

Sanırım konuda karışık ? O kişisi kim hoşlandığın kız mı yoksa başka biri mi ? Hoşlandığın kızsa hiç kasma git medeni insan gibi konuş konuşmak isterse verir.
Başka biri ise herkesten kendikilerinin numaralanın istendiğini söyle kurs için. Kişinin arkadaşından almayı deneyebilirsin.
Burası Azerbaycan , yani Türkiye gibi değil her hoşlandığın kıza gidip diyemezsin ki senden hoşlanıyorum anında kursdan atarlar fln filan işte bende bu yolu buldum yani nasıl röl yapayım o lazım bana yorumunuz için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.