Google Keep Bug Buldum

SinanSermiyatli

Yeni üye
23 May 2020
37
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Google Şirketinin
Google Keep - Notlar Ve Listeler Uygulamasında
Bir Bug Buldum Fakat Sadece Benim Diğer Telefonumda Oluyor Bu Ana Telefonuma Falan Ailedeki Herkesin Cihazinda İndirdim Ama Olmadı Sadece Benim Telefonda Oluyor Bugu Tesadüfen Keşfettim Bug Olduğundan
Tam Emin Değilim Ama Size Sormak İstedim Not Yazıyordum Bi Takım Bilgiler İle İlgili Ve Bir Yazı Yazdim Ve O Yazıdan Sonra Bir Ara İphone Çökerten Koda Benzettim Kendi Bulduğum O Mesajı Yazdığımdada Uygulama Çöküyor Yeniden Girince Düzeliyor Tabi Normal Birşey Olmadığı İçin Bug Dedim

Çöktüğünün Görüntüsü = https://hizliresim.com/Go1HkR
Gördüğünüz Gibi Klavyede Yazı Yazarken Attı Altta Klavye Açık Kaldı

========
1. Sonuç
========

Çeşitli Bug Bildirme Adreslerinin Hepsine Girdim Ve Bunu İşaret Eden Tek Bir Belge Bulamadım Ve Bu Sorunun Tam Linkini Ve Oraya Neler Yazicagimida Çözemedim Bana Yardım Edermisiniz

========
2. Sonuç
========

Bu Bugu Nasıl Tam Bir Şekilde Google Yetkililerine Ulastirabilirim Ve Onlara Yazacağım Bu Bugu En İyi Nasıl Anlatabilirim Hangi Google Araçından Bunu Yaparım
Türkçe Ve İngilizce 2 Dilde Yazmalımıyım
Ve Bu Bugu Nasıl Bildiririm
En Şahşahlısı Ve Hepimize Lazım Olan Şey Bana Kaç Para Kazandırır Bu Bug 😲
Çok Büyük Bir Bug Değil Aslında Sadece Uygulamadan Atıyor Ama Herkezin Yazdığı Birşey Fakat Yazının Sonunda Birşey Yazıyoruz Bu Olduğu İçin Google Gibi Kusursuz Bir Şirkette Bu Bir Pürüz Gibi Ve Kapatsalar Güzel Olur Yani 😀

Zoom Shoot

Yeni üye
21 Nis 2020
34
0
Öncelikle önemli bug bounty sitelerine bugcrowd vb. Açığın değerlendirmeye alınması için tekrarlanabilir ve her cihazda gerçekleşmesi gerekir yazar. Bu yüzden maalesef sadece sizin cihazınızda bozulmuş bir programın size bir getirisi olmaz.

SinanSermiyatli

Yeni üye
23 May 2020
37
0
Bu bir açık değil bug, google açıklara para verir, ve sadece senin telefonunda oluyormuş. Uygulama senin telefonunda bozulmuştur. Hiç para alamazsın boşuna heveslenme derim :(
Anladım Galiba Benimkinde Güncelleme Olmadı Teşekkürler Cevabın Icin.

Bir bug oluşmuş doğru fakat bu bug Google’den değil sizin kullandığınız cihazdan kaynaklanan bir bug. Maalesef herhangi bir ödül alamazsınız.
Anladım Teşekkürler Cevabınız İçin.

Öncelikle önemli bug bounty sitelerine bugcrowd vb. Açığın değerlendirmeye alınması için tekrarlanabilir ve her cihazda gerçekleşmesi gerekir yazar. Bu yüzden maalesef sadece sizin cihazınızda bozulmuş bir programın size bir getirisi olmaz.
Tüh Olsun :) Cevabın Için Teşekkür Ederim.

Diğer Cihazlarda Falan Denedim Olmadı Benim Cihanda Oluşmuş Bug.

telefonun lg sanırım
Bug Vestel Telefonda Oldu Samsung Telefonumdan Denedim Olmadı Diğer Telefonda Uygulamada Hata Var O Yuzdenmis.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.