Google Konsol İle İlgili

WTC youtube

Yeni üye
28 May 2019
21
0
Sevgili tht üyeleri sorum diyelimki bir tane şans oyunu sitesi olsun işte kullanıcılar hiçbir şekilde arkaplanda çalışan kodu göremez mesela bir butonun arkasında ne olup olmadığını görebilirmiyiz.aslında bir tane site gördüm internette konsolda işte buraya yazı yazmayın hesabınız çalınır gibi şeyler yazıyordu (fasa fisodur :D)
yani konsol ile o butonun sonradan ne olacağını görmem mümkünmü yada böyle sitelerin uzun bir algoritmasımı var bu hep takılmıştır.(şans oyunlarını kesinlikle tavsip etmiyorum sadece algoritmamı yoksa öğrenmenin yolu varmı bunu soruyorum)

Rain Man1

Yeni üye
7 Tem 2020
47
0
Sevgili tht üyeleri sorum diyelimki bir tane şans oyunu sitesi olsun işte kullanıcılar hiçbir şekilde arkaplanda çalışan kodu göremez mesela bir butonun arkasında ne olup olmadığını görebilirmiyiz.aslında bir tane site gördüm internette konsolda işte buraya yazı yazmayın hesabınız çalınır gibi şeyler yazıyordu (fasa fisodur :D)
yani konsol ile o butonun sonradan ne olacağını görmem mümkünmü yada böyle sitelerin uzun bir algoritmasımı var bu hep takılmıştır.(şans oyunlarını kesinlikle tavsip etmiyorum sadece algoritmamı yoksa öğrenmenin yolu varmı bunu soruyorum)

Dostum çoğu oyunlar scamdir mesela 100 tl yatırıp 2 kere çevirirsin hep 2 kere 50 tl gelir bununun bir algoritması vardır konsoldan göreceğini pek sanmam yani evet hazır bir kodlama yapılmıştır

görsen bile vermeyebilirler

Son düzenleme:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

Merhaba, butona sağ click yapıp incele derseniz orada kodlar çıkacaktır direk butonun üstünde yapıldığı için butonun kodları seçili olacak orada bir "a" link tagı bulunuyor ve içerisinde bir konum yazıyor ise bu o butona tıklandığı zaman yönelecek sayfa bölümüdür..

WTC youtube

Yeni üye
28 May 2019
21
0
ama sayfa bölümüdür dedinizde o butona tıklandıgı zaman kodlar sadece buton üzerinde çalışıyor o sayfa o butona nasıl uyarlanıyor?

incelediğim zaman ::before ::after elementleri var buda hre link yapısını göstermiyor demek bu bir algoritma olabilirmi eğer öyleyse 2. hesap açıldığı zaman bu algoritma üzerinden vurgun yapılabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
ama sayfa bölümüdür dedinizde o butona tıklandıgı zaman kodlar sadece buton üzerinde çalışıyor o sayfa o butona nasıl uyarlanıyor?

Eğer "a" tagları yani link etiketleri kullanılarak bir buton yapılmış ise, dediğim şekilde ama bu buton onclick özelliği eklenerek javascript'te tıklandıktan sonra ne yapılacağı belirlenebilir. Genellikle anlattığım şekilde olacaktır..

WTC youtube

Yeni üye
28 May 2019
21
0
a href ile değil sanırım diğer şekilde yürütülüyor peki bir sitenin yürüteceği js kodlarını önceden görmek mümkünmü veya anlık çalışan kod parçacıklarını.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
incelediğim zaman ::before ::after elementleri var buda hre link yapısını göstermiyor demek bu bir algoritma olabilirmi eğer öyleyse 2. hesap açıldığı zaman bu algoritma üzerinden vurgun yapılabilir.

Before ve after eklediğin bir tagın önüne veyahutta arkasına bir şeyler eklemek için kullanılır. Css ile alakalı o kısmın alakası olacağını sanmıyorum. :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.