Google maps yorumum yayınlanmıyor.

Linuxusers

Üye
25 Ocak 2016
188
5
merhaba arkadaşlar ortalama 20-30 hesap kurup yorum sektörüne girmek istiyorum harçlık çıkarma adına fakat googla da yorumlar yayınlanmıyor bunu nasıl çözebilirim ?

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,468
52
647
Türkiye Cumhuriyeti
merhaba arkadaşlar ortalama 20-30 hesap kurup yorum sektörüne girmek istiyorum harçlık çıkarma adına fakat googla da yorumlar yayınlanmıyor bunu nasıl çözebilirim ?
Merhaba Linuxusers,

Hepsini aynı cihaz ve IP adresinden açtıysan, doğrulama yapmadıysan böyle bir sorunla karşılaşman mümkün.

Çeşitli VPN, Proxy ve doğrulama araçları Kullanarak denemeni öneririm.

İyi Forumlar.

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,477
46
1,044
Arkana bak
Dostum biraz ayık ol açtığın hesapları VPN ile bağlanıp farklı ip veya farklı cihazlardan aç Google bunun önlemini aldığı için yorumların yayınlanmıyor. Doğrulamalardada aynı işlemi gerçekleştir.

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,384
1,024
exe.php
Merhabalar, yaklaşık 8-9 ay önce bu işi çok büyük şekilde yaptığımı söylemek isterim. 250 bayan 250 erkek hesabım vardı. Method çok basitti fakat şimdi Google bu yorumları hiç bir şekilde kabul etmiyor. Yeni methodlar çıktığını duydum fakat araştırma yapılması lazım. Şuan Google yeni maps üzerinde yeni yapay zekaları deneme aşamasında neredeyse 2 haftada 1 güncelleme geliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.