Google Özel Arama Virüsü !

Keynote

Yeni üye
5 Ocak 2013
40
0
Google Özel Arama adında bi virüs bulaştı bilgisayarıma ve kaldıramıyorum. Nasıl kaldırabilirim yardımcı olur musunuz ?

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Biraz daha Açıklanmısınız. Bir siteye girerken mi yoksa birşey indirdikten sonramı oldu? Malware gibi yazılım indirerek pc 💻 tarat olmazsa sağlam bir antivirüs indir ama sağlam olsun web sayfalarından ücretsiz denemelik olanı indirin bir güzel taratın

Eğer yine sonuç alamazsanız format veya sıfırlama ile fabrika ayarlarına getirin
Not:pc w7=w8=w10 ise sıfırlama özelliği var

Bir şey olursa özelden yazabilirsiniz
Şuan telefonda olduğum için yazamıyorum kusura bakmayın yardımcı olamadım pc geçince ancak öyle yardımcı olabilirim

İyi forumlar :)

Keynote

Yeni üye
5 Ocak 2013
40
0
Win 8 Kullanıyorum bilgisayar bana ait değil arkadasımın bilgisayarı antivirüs kullanmıyordu indirdim tarattım ama bi sonuc yok netmahal benzeri bi virüs bu daha gelişmişi diyelim

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
benimde basima genelde
suan telde ve okuldayim eksiklerim varsa af ola
google ustune gel sag tikla ozelliklere gir hedef bulu sec buyuk ihtimal 2 DOSYA olacak tek tek 2 sinide sil ama once 1ini sil google dene olmazsa geri donusumden geri al digerini sil vs.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.