Oyun Google Play Console Ön Ödemeli Kart Hatası

JagaMuhammed

Yeni üye
11 Haz 2016
38
0
Merhabalar,
Ben Google Play Console hesabı açarken ödeme kısmında sorun yaşıyorum,
Ödeme bilgilerini girdikten sonra ön ödemeli kartlar kabul edilmiyor diyor
Ziraat banka kartı
Papara
İninal
Bu iç kartı denedim fakat hepsinde aynı sorun yaşadım,
Bunu çözmek için kredikartı hariç bir alternatif var mı?

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhabalar,
Ben Google Play Console hesabı açarken ödeme kısmında sorun yaşıyorum,
Ödeme bilgilerini girdikten sonra ön ödemeli kartlar kabul edilmiyor diyor
Ziraat banka kartı
Papara
İninal
Bu iç kartı denedim fakat hepsinde aynı sorun yaşadım,
Bunu çözmek için kredikartı hariç bir alternatif var mı?

Merhaba, Bynogame veya oyunfor gibi kod satan siteleri kullanarak google play kodu alabilirsiniz. O kodu kullanarak istediğiniz ne ise alışveriş yapabilirsiniz. Bu arada bim'de google play kodları satılıyor diye biliyorum. İyi forumlar dilerim..

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Merhabalar,
Birçok kez denediğinizden dolayı veyahut lokasyondan dolayı ne kadar denerseniz deneyin bazen bu tür hatalar verebiliyor, güvenilir oyun epin satış sitelerinden epin şeklinde alıp kullanmanız şu anlık sizin için daha uygun olcaktır. İyi forumlar.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhaba,

Yakın zamanda bende geliştirici hesabı satın aldım. Sizin yaşadığınız sorunları yaşamadan ziraat bankası kartı ile hallettim.

Büyük ihtimalle hesap türünden kaynaklandığını düşünüyorum.

Benim hesap türüm: Vadesiz hesap - Hesap (banka) kartı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.