Google Play Store Taktiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Feyyax

Üye
23 Haz 2015
220
0
Balıkesir
Merhaba arkadaşlar bugün Google Play Store'da nasıl uygulamaların son sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz onu göstericem.Resimli ve açıklamalı bir şekilde paylaşıyorum.

Tam olarak açık denemez buna taktik diyip geçiyorum.

Bu taktiği 1 ay öncesine kadar bulmuştum hala çalışıyor kullanıyorum.Neyse başlayalım...

UYARILAR
200 MB yüksek boyutlu oyun veya uygulama indirmeyiniz...
Yapılan işlemler en fazla 15 dakika içinde gerçekleşmelidir aksi taktirde para iadesi kabul edilmez dikkatli olunuz!

kBQydJ.jpg

8ZO77W.jpg

4rAvJq.jpg

g8gJ1N.jpg

Zk6Plg.jpg

BPn5jV.jpg

Zk6P0g.jpg

o35R1Q.jpg

ljX6VB.jpg

nMd3B5.jpg

v5Gvqm.jpg

ljX6ap.jpg

VaO1qR.jpg

nMd38a.jpg

v5Gv1D.jpg

1vblQb.jpg

LAMWVz.jpg

rM4olz.jpg

7gJr0r.jpg

PkdZLb.jpg

g8gJ3Q.jpg

3L54B4.jpg

RkA5Lj.jpg

pzAQqL.jpg

kBQP3m.jpg

NAXQ6P.jpg

a3vZJO.jpg

YkyG2z.jpg

8ZOy0V.jpg

D21vVz.jpg

m6b9jV.jpg

570ORj.jpg

A7VlYp.jpg

0nX529.jpg

4rAJR4.jpg

JA9gEo.jpg

OAbXdQ.jpg

z5ZzE6.jpg

GR7r16.jpg

y5WOny.jpg

6PBzl7.jpg

o35Mgb.jpg

Evet arkadaşlar adım adım anlattım inşallah beğenmişsinizdir.Beğendiyseniz Emeğe Saygı olarak bir Teşekkürü çok görmezsiniz.İyi günler...

Ustad alternatif olarak "Blackmart" kullanabilirsiniz . Root gerektirmiyor. Lisans dogrulamasi varsa Lucky Patcher dan editleyip ustune kurarsaniz is gorur. (Bu da rootsuz.)

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Ustad alternatif olarak "Blackmart" kullanabilirsiniz . Root gerektirmiyor. Lisans dogrulamasi varsa Lucky Patcher dan editleyip ustune kurarsaniz is gorur. (Bu da rootsuz.)
Tabiki kullanılabilir fakat bu devirde herkes gelir derdinde adam basar kendi reklamını içine koyar virüsünü crypterlar sonra alsın millet yüklesin.Benim verdiğim yöntem hem 0 tehlikesiz hem en son sürümü indirme imkanı sağlıyor.Bide bu bakış açısından bakın anlayacaksınız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.