Google Play'da virüslü uygulama olur mu ?

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
arkadaşlar şimdi bir hacker zararlı yazılım yapsa bunu ios veya play store yüklese play store a o yazılım bulaşır mı veya çökebilir mi ?

bir de arkadaşlar cem korkmaz öldü mü ?
:RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Wolfleondarker

Uzman üye
15 Mar 2017
1,092
0
Samsun
Google play ve App Store'de Uygulama Yüklemeden Önce Uygulama Gözden Geçiriliyor ve Öyle Store'ye Koyuluyor O Yüzden Öyle Bir İmkan Olacağını Sanmıyorum Cem Korkmaz Öldü Diyorlar Yarın Kesinleşir.

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
arkadaşlar şimdi bir hacker zararlı yazılım yapsa bunu ios veya play store yüklese play store a o yazılım bulaşır mı veya çökebilir mi ?

bir de arkadaşlar cem korkmaz öldü mü ?
:RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying:

Sanırım demek istediğin olay shell basma mantığı ben onların datasına oyunumu koyacam onların sistemine bulaşacak böyle birşey imkansız değil fakat zor hem o oyunların bulunduğu veritabanı ve uygulamanın kendi veritabanı farklıdır yani imkansıza yakın bir durum.

Google play ve App Store'de Uygulama Yüklemeden Önce Uygulama Gözden Geçiriliyor ve Öyle Store'ye Koyuluyor O Yüzden Öyle Bir İmkan Olacağını Sanmıyorum Cem Korkmaz Öldü Diyorlar Yarın Kesinleşir.

Geçen ay yapılan açıklamaya göre google play ve appstore daki VİRÜSLÜ UYGULAMALARDAN 21 milyon kişinin telefonuna virüs bulaşmış yani imkansız yoktur sadece imkansıza yakınlık vardır

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
İyi Forumlar
Play storeye herkes kafasına göre bir şey yükleyemez. Onlarında kendilerine göre bir güvenlikleri var. Cem Korkmaza gelince İntihar haberi doğrudur. Kolay gelsin :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Konu gereksizliğe gitmesin diye açıklayayım diyorum;

Play Store veya App Store bunlara köklü virüs yükleyemezsin tabi genel müdürü değilsen, datalar ayrı datalara bağlanan sunucu ayrı korunuyor

Diğer soruna gelecek olursak;

Cem Korkmaz'ın ölüm haberi doğru fakat tecavüz vs benzeri saçmalıklar yalandır, intihar etmiş neden ettiği belirsiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.