Google VDS Var Ancak Ddos Atamıyorum.

Emo3176

Yeni üye
18 May 2020
22
5
23
İstanbul
Kolay gelsin arkadaşlar google vds ayarladım bir deneme surumu ile 1500 mb alıyo dowloand güzel bir rakam bence ufak siteleri vurucam zaten
fakat hangi işletim sistemini kurmam gerktiğini bilmiymo nasıl uzaktan bağlanmam gerkiğini bilmyiom ssh google ustunden baglansamda komutları yazarken saçma hatalar veriyor varmı yardım edebilicek

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
208
Boşa kürek çekiyorsun. Birincisi o yaptığın ddos değil dos. Ikincisi dos ve ddos devri bitti düzgün yapılandırılmış bir siteye toplanalım sabah akşam ddos atalım hiç bir şey olmaz

aslan aslan

Medyanın Yıldızı
1 Şub 2023
712
275
Kolay gelsin arkadaşlar google vds ayarladım bir deneme surumu ile 1500 mb alıyo dowloand güzel bir rakam bence ufak siteleri vurucam zaten
fakat hangi işletim sistemini kurmam gerktiğini bilmiymo nasıl uzaktan bağlanmam gerkiğini bilmyiom ssh google ustunden baglansamda komutları yazarken saçma hatalar veriyor varmı yardım edebilicek
bence boşuna kürek çekiyorsun boşuna vurma diyim..

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
830
320
linux kur mobextreme kullan

anladım teşekkürler :'/
dm den yazcam ama kapatmıssın acaba neden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.