Googlede 1. sıraya çıkartmak.

0yuncu

Üye
9 Ara 2007
80
0
Siteniz için tamamen organik hit bi programı göstericem sizlere. Bu program sayesinde sitenizin arama kelimelerine göre 1-2 ay içerisinde üst sıralara taşıyabilirsiniz ve ayrıca tamamen organik olduğundan dolayı hiçbir riski yoktur. Programın çalışması şu şekilde mesela ben programı indirip sitemi yazıyorum oraya , daha sonra siz de programı indirip kendi sitenizi yazıyosunuz ve benim bilgisayarımdan sizin , sizin bilgisayarınızdan benim siteme googleden istediğimiz kelimelerden aratıp giriyor. yani bunu binlerce bilgisayardan yapıldığını düşünün. Tekrar söylüyorum hiçbir riski yoktur.

Organik Hit, Google Seo Hizmetleri

verdiğim linkte program dosyası ve kurulumu anlatılmaktadır.
Not: daha önce paylaşıldımı bilmiyorum aradım sitede bulamadım.

18 Nis 2015
135
0
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım bende elimden geldiği kadar katkıda bulunmaya çalışcam. bilgisayardan ileri düzey anlayan biri değilim ancak destek olabildiğim kadar yardımcı olucam. şimdi adwords'de nasıl 1. sıraya çıkacağız. öncelikle kendimize bi adwords hesabı açmalıyız. Google AdWords | Google (PPC) Pay-Per-Click Online Advertising sonrasıda ise adwords detaylı bi biçimde sizi yönlendirecektir. bu menüden sitenizin hangi anahtar kelimelerle ilk sayfada olacağını yazarsınız ve sonra bu anahtar kelimeler aratıldığında sayfanız ilk sayfada gözükecektir ödeme için migrosdan veya pttden veya online tek kullanımlık kredi kartı satın alıyoruz. sonrasında ise adwordsun paneline girerek otomatik ödeme diyoruz bu evrede adwords sizden para çekmiyor. kredi kartınızı borçlandırıyor. bedava reklam yapmış oluyorsunuz. hesap basına en kötü ihtimallerde 5 bin tık alabilirsiniz. buda googlede yükselmenize yardımcı olur. adwords zaten sizi yönlendirecektir. başaramayan arkadaşlar olursa daha detaylı bilgi için beni ekleyebilirsiniz.
skype ve mail; [email protected]

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
1
Ankara / Zürih
Bunu unutmayın ! Hiç bir hit sitesi sitenizi googlede üst sıraya çıkarmaz, aksine google farkeder ve spam site olarak kaydeder sadece alexanız yükselir.

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
Çok doğru google seni backlink olarak atayabilir ve googlede görükmen bile zorlaşabilir. Ben tavsiye etmiyorum. Ama illa yapcam diyosanız deneyin olmuyo değil oluyo ama google anlarsa işiniz zor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.