=> Google'nin Bazı Arama Kodları <=

PoYRaZ19

Katılımcı Üye
Google'nin sadece bir kutudan ibaret olmadığını, onlarca arama kodları olduğunu belirlermek istiyorum...

PoYRaZ - [Ç]ALINTI YAPMA!

Bu kodlardan bazıları;

(intitle, allintitle, inurl, allinurl, filetype, intext, allintext, site, link, inanchor, daterange, cache, info, related, phonebook, rphonebook, bphonebook, author, group, insubleject, stocks, define)

Bu yöntemle ulaşabileceğiniz bazı bilgiler;

filetype:sql "#mysql dump (SQL tanımlama dosyaları için)
filetype:eek:ra (Oracle Konfigurasyon dosyaları için)
filetype:mdb inurl:profiles (Acces veritabanları profilleri)
filetype:reg reg +intext: internet account manage (Kullanıcı adları, e-posta sunucu ayarları ile ilgili bilgileri içeren kayıt dosyalarını bulmanızı sağlar)
intitle: index of lck (Çeşitli kilitli dosyalar)

# NOT: Bilerek inul vs. kodları yazmadım çünki bir çoğumuzun bildiği kodları...
Ben sadece duymadığınız kodlardan bir kaç tanesini yazdım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.