Görev yöneticisi acılmıyor.

LasTShooT

Üye
4 Şub 2012
101
0
Bursa
Selamuun aleykum arkadaslar kolay gelsin herkeze hayırlı aksamlar .

herkesin bir derdi vardır buraya gelıyor :D Web Server Güvenliginden Hiç çıkmam ama işim acil oldugu için buraya geldim ..

ben bılgısayarı acınca hosgeldınız felan gelıyor ama masaüstüdür baslat çubugu felan hiçbirşey gelmıyor .

Ctrl + Delete yapacagım ama görev yönetııcısı acılmıyor bu seferde ne yapabilirim çok acil ?:RpS_cursing:

FreeZone*

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
740
0
Bu kodları NOT DEFTER'ine yapıştır FARKLI KAYDET dedikten sonra "regtmcmdrestore.vbs" (tırnak işaretleri yok) şeklinde kaydet buyur kodlar ;
Kod:
Set WshShell = WScript.CreateObject("WScript.Shell")
With WScript.CreateObject("WScript.Shell")

On Error Resume Next

.RegDelete "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\DisableRegistryTools"
.RegDelete "HKCU\Software\Policies\Microsoft\Windows\System\DisableCMD"
.RegDelete "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\DisableTaskMgr"
.RegDelete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system\DisableTaskMgr"

End With

Mybox = MsgBox(jobfunc & enab & vbCR & "Finished!", 4096, t)

EdiTeDByRza

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
428
0
İzmir

herkesin bir derdi vardır buraya gelıyor :D Web Server Güvenliginden Hiç çıkmam ama işim acil oldugu için buraya geldim ..

ben bılgısayarı acınca hosgeldınız felan gelıyor ama masaüstüdür baslat çubugu felan hiçbirşey gelmıyor .

Ctrl + Delete yapacagım ama görev yönetııcısı acılmıyor bu seferde ne yapabilirim çok acil ?:RpS_cursing:

Görev Yöneticisi > İşlemler > Yeni Görev > explorer.exe
MASAÜSTÜ GELİR.Gelince ComboFix indir tarattır sorun kalmaz.
TABİİ BUNLARI YAPMAN İÇİN ÖNCE GÖREV YÖNETİCİSİNE ERİŞMEN LAZIM ORASI SANA KALMIS ONU ÇÖZEMEDİM :)
İyi Forumlar

'SiyahSancaK

Uzman üye
12 Şub 2011
1,264
0
Nereye

bende de oluuyordu bi zamanlar bilgisayarı acarken cd-romda cd varmı sahsen bende olduqunda cdyi çıkarıp denedim düzeldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.