Görev Yöneticisi - Güvenlik Duvarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 Eyl 2011
243
0
KONYA
Arkadaşlar Benim Bilgisayarımda Görev Yöneticisi Engellendi , Acılmıyor.
Kayıt Defteride Öyle Google'de Bir Çok Şeyi Yaptım Olmadı.
Güvenlik Duvarıda Aynı Elle İLE Acıyorum Ancak , Bilgisayar Kapattıgımda
Güvenlik Duvarı Kapanır Actıgımda İlla Kendim Acıcagım Onu Nasıl Otomatik Alıcaz

GÖREV YÖNETİCİSİ SORUNU

Görev Yöneticisini Acıyorum , Bilgisayarı Yeniden Başlatıyorum , Kapanıyor.

Acarken Bunları Yapıyorum , Ama Kendiliginden Gene Kapanıyor , Taramada Yapıyorum Aynı Bir Yardım Edin Lütfen :( Regedit acılmıyor :(

Başlat - Çalıştır - gpedit.msc - Kullanıcı Yapılandırması - Yönetim Şablonları - Sistem - Kayıt Defteri Düzenleme Araçlarına Erişimi Engelle ( Tıklıyorum ) - Yapılandırmadı Seçenegini İşaretliyorum.

CTRL + Alt + Del [ Secenekleri'ne ] ( Giriyorum ) - Görev Yöneticisi Devre Kaldıra ( Tıklıyorum ) - Yapılandırılmadıyı İşaretliyorum , Böyle Yapınca Acılıyor , Ama Aradan Bi 10 Dakka Sonra CTRL + Delete ( Yapınca Acılmıyor ) Sanki Eski Ayarına Otomatikmen Alıyor , Format Bile Attım, Gene Aynı ( Acaba Benmi Yanlış Yaptım )

Güvenlik Duvarınıda Yapamıyorum , Otomatik Olarak Kapanıyor :(

Bir Yardım Ediniz Allah Rızası İçin :((( :(:(:(:(

n
Güve

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.