görev yöneticisi hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
17 Ağu 2007
237
0
merhaba arkadaşlar.bu aksam bir arkadaşımın flash belleğinden virüs bulaştı.
eset smart security ile tarattım.çok uzun sürdü.bazı virüsler buldu.temizlemesi de çok uzun sürdü.şimdi sorun şu .
görev yöneticisini açmak istiyorum ancak ; Görev Yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı.
bunu nasıl düzeltebilirim ?

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
başlat çalıştıra girip gpedit.msc yazın tamama tıklayın açılan grup ilkesinden yönetim şablonları sisteme girip oradan ctrl alt delete seçeneklerinden görev yöneticisini etkin yapın

17 Ağu 2007
237
0
arkadaşlar,dediklerinizi yaptım.
görev yöneticisi açılıyor.yalnız ben ctrl+alt+delete ile değilde ctrl+shift+esc ile açıyordum.
bunu da düzeltebilir miyiz? çünkü ben hep ctrl+shift+esc kısayoluna alışkınım.
teşekkür ederim

xheroes

Üye
20 Şub 2008
69
0
İSTANBUL
arkadasım eğer nod virüsleri temizlediyse bağzı virüsler reg. çalışma dosyalarını bozabiliyor yeni bir kullanıcı açarak görev yöneticisini açmaya çalıs eğer oluyorsa eski kullanıcını çöpe atmalısın tabi içindeki önemli verileri alarak ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.