Görev yöneticisi kendi kendine kapanıyor nasıl düzeltirim?

UmutBey881

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
316
0
İstanbul
Merhabalar tht ailesi dünden berri yaşadığım bir sorunum var. görev yöneticisi kendi kendine kapanıyor gidip gpdedit den açıyorum sonra bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra yine kapanıyor yine açmak zorunda kalıyorum neredeyse piyasadki tüm antivirüslerle tarattıp kasperspky ın işletim sistemiylede taradım boot antivirüslerle taradım virüsü buldu ve sildi ama sanırım ayarları kaldı

şimdiden yaptıklarımı söyleyim ona göre yardım edin

antivirüslerle taradım boot antivirüsleri dahil

regedit ayarlarımda bişey yok

görev yöneticisini açmayı biliyorum sorunun biglisayar kapanıp açıldıgığında yine kapanması

disabletaskmgr diye bir dosya filanda yok regeditte

yardımlarınızı bekliyorum

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
2
39
Probleme 3. parti bir programın sebep olup olmadığını kontrol ediniz. Denetim masasından gereksiz, şüphelendiğiniz programları kaldırın.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Bunu başlangıçta açılan bi' yazılım yapabiliyor olabilir.
Güvenli moda girin, Registry'de bilmediğiniz bi'şey varsa kaldırın.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run

veya
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run yerinde bulunur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.