görev yöneticisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
arkadaşlar pc m de ctrl+alt+del basınca görev yöneticisi açılmıyor. ''Görev yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı'' yazıyor. birüs vardır diyen arkadaşlar için kav8 kullanıyorum. şimdiden teşkkrler

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Arkadaşım combofix programıyla sorunu çözebilirsinz

kurulum ve kullanma detayları lınıkte mevcut

ComboFix Download

ayrıca anti virüs olarak kayspersky yada nod32 son surumu kullanın.böyle virüslere yakalanmmasınız:)

combo işe yaramya biliyor Güvenli modda virüs taramasi yap temp de büyüq ihtimal virüs var gizli dosyalari göster öle ypa k glsn

mehmet385

Yeni üye
24 May 2009
33
0
combofix ne yaaa m.ö. lerde kaldı pandanın yeni bir çözümü var oraya bakarsanız orda bula bilirsiniz bide bana bu virüs bulastıında combofix hiç bi halt yapamadı google bakarak iş ceviriyosunuz bende denedim forumlarda combo fix oluo ama bu virusun adını ben biliom bu virus bendede mevcut arşivlerimde var virüsün adını vermiicem xD

umutmurat81

Katılımcı Üye
22 May 2009
395
0
ThT
Dostum aynısını bende yaşadım vürüs prog fln bnde yaramadı bilmediğim yabancı sitelerdn biras video fln indirmiştm :D:D
sonra aynı sorun bndede oluşmuştu format attım hem pc rahatladı hemde bn :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.