Görsel Efect Uzmanlığı ( Adobe After Efects cs6)

kachack44

Yeni üye
14 Eki 2007
42
0
Ankara
konudada belirttiğim gibi görsel efect ler çok hoşuma gidiyor bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum ama elimdeki tek imkan bu site ve sizden yardım istiyorum sadece bu konuda bilgisi olan beni yönlendirebilirmi yardımcı olabilir mi şimdiden çok teşekkür ederim

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
Dostum Youtube'dan Photoshop,Cinema4D Gibi Grafik Programlarını Öğrenerek Sende Yapabilirsin..

Kullanabileceğin Arama cümleleri;

Photoshop Dersleri
Photoshop Tutorial
Cinema 4D & Photoshop Tutorial
Cinema4d Dersleri
Cinema4d Tutorial

Şeklinde Youtube'dan Arama Yaparak Sende Birşeyler Yapabilirsin.. Başarılar =)

Ayrıca Program Linklerinide Veriyorum

Photoshop Cc Full İndir & Crackli

Cinema 4D Full indir

kachack44

Yeni üye
14 Eki 2007
42
0
Ankara
Dostum Youtube'dan Photoshop,Cinema4D Gibi Grafik Programlarını Öğrenerek Sende Yapabilirsin..

Photoshop Dersleri
Photoshop Tutorial
Cinema4d Dersleri
Cinema4d Tutorial

Cinema 4D Full indir

çok teşekkür ederim bir yerden indirdim deneme sürümü çıktı

kachack44

Yeni üye
14 Eki 2007
42
0
Ankara

Photoshop Dersleri
Photoshop Tutorial
Cinema4d Dersleri
Cinema4d Tutorial

Cinema 4D Full indir

birde bu photosopdan farklı değil mi adobe efect diye onuda merak ettimde tekrar teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.