Göruntü kablo çevirici ?

Double A

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
276
0
Arkadaşlar masaustü pc topluyorum fakat şunu fark ettim mimarlik okudugum için okulda slayt cok fazla sunuyorum vs. Ee masaustünu de okula goturemiyecegim bende düsumdu ki tabletimi goruntu kablosuna bağlamayi(goruntu kablosu dedigim genelde mavi renkte olan saginda ve solunda vida gibi şeyler olan)dusunuyorum fakat tablette buna uygun giriş yok bi donüsturucu vs. Var mi ?
Not:telefondan yazdiğim için olusan yazim hatalarindan vs. Özür dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.