görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
bilgisayarımda böyle bir sorun var kaç yıldır aynı :) çözemedim bir türlü kullanmıyordum bilgisayarı yeniden kurdum ama şu hatayı çözemiyorum bilgisayar durduk yere donuyor ekran simsiyah olup
amd görüntü sürünücü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu hatası alıyorum
sistemim win7
ekran kartı atı radeon hd 3800 series
eski bir ekran kartı ama baya götürüyor beni
kullandıgım yöntemler: redegit de değer atadım olmadı
bilgisayar ısınıncada olmuyor ısıdan kaynaklı değil yani
sürüm kendi sitesindeki son sürüm kurulmadı yada ben yanlış yaptım
yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleme:
13 Haz 2008
191
0
aynı sorun bendede wardı tam dediginiz gibi bende birçok yöntem denedim ama nafile ve sorunun donanımsal oldugunu çözdüm ekran kartını söktüm fan vs ayırdım termal macunu vs güzelce sildim tekrar macunladım ve fanın vidalarını güzelce sıktım 1 yıldır 1 kere bile o hatayı vermedi normalde günde 1 2 defa yapıyodu ekran elektirik gidip gelmiş gibi yapıp kurtarıldı diyodu bu şekilde çözdüm sorunu

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Üstte bulunan mesaj işe yarar, senin çözümün ekran kartını yenilemek yani termal macun filan baştan yapılması lazım onlar işlevini bitirdi. Onların vakti geçti.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.