"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" İletisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muymuyki35

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
450
0
İzmir/Çeşme
Bilgisayarım 2 dakikada bir bazende 5-6 defa ardarda "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası veriyor ekran kartım ati radeon x1300 x1550 eski sürücüyü kaldırıp güncel sürücüyü yükledim fakat sorun çözülmedi. :mad: :mad:

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Eğer Onboard Kullanma Şansin Varsa Ekran Kartını Devre Dişi Birakip Bİr Süre Onboard Kullan Aynı Hatayi Almazsan Sorun EKran kartındadir Kolay Gelsin ;)

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
Bence Yenı Bir Ekran Kartı Almanız. En İyisi .. Ama Başka Yöntemle Yapabilirim Diyorsanız Bılmıyorum .. :( iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.