görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

CapScroLL

Üye
5 Haz 2015
52
0
Kmaraş
Benim bir arkadaşım var 2008 yılında aldığı ekran kartı sorun çıkartmaya başlamış ekran gidip gidip geliyormuş birkaç çözüm söyledim onları uyguladı düzelmişti geri bozulmuş bi yardım edermisiniz ?
Denediğimiz çözümler:
Güncelleme
Sıcaklık

Edit: Ekran Kartı Modeli
ATİ Radeon HD 3400 Series

HAYALET SALLEX

Yeni üye
22 Haz 2015
4
0
izmir
kerusakan-kapasitor-di-lcd-samsung.jpg
kapasitör kontürolü yap eyer resim deki gibi patlaksa yakındaki bir elektironikciye yada bilgisayarcıya ***ür simdiden kolay gelsin

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
531
0
Tekirdağ
Kesinlikle Güncelleme Yapmayın... Cihazın İlk Günkü Eski Sürücü Driver'ini Kurarsanız Muhtemelen Bir Sorun Kalmayacaktır. Bu Sürücülerin Sürüm Güncellemerini Kendi Web Sitesinde Bulabileceğinizi Tahmin Ediyorum.

omr54

Yeni üye
10 Ağu 2009
9
0
ekran kartının cpi gitmiş ya chip temizleme yapılacak iyi bir bilgisayarcı varsa yaptır veya chip ısıtma yapılır önermem şansın varsa 3ay gider :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.