Görüntüde Gölgelenme

Glizona

Yeni üye
16 Mar 2017
4
0
Merhabalar, monitörüme görüntü bu şekilde geliyor

http://i.hizliresim.com/ojWNdk.jpg

Monitör: Asus vx238
ekran kartı: Hd4650
Bağlantı Şekli: vga
İşletim sistemi: Windows 10 pro
1_ Sorun monitörden mi, bilgisayardan mı, ekran kartının driverinin eski olmasından mı yoksa kablodan mı?
2_ Sorunu nasıl düzeltebilirim?
3_ Resimleri nasıl direkt foruma atabilirim?

Resimi nasıl atacağımı bilmediğimden dolayı direkt linki attım yanlış bir şey yaptıysam belirtirseniz sevinirim. :RpS_tongue:

Bu arada şunu da belirtmek isterim hd4650 nin Windows 10 için driverı yok benim bilgisayarım Windows 7 iken kendisi güncelleme ile Windows 10 pro'ya yükseldi.

Son düzenleme:

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Öncellikle resmi belirttiğim yerden gönderebilirsiniz.
yEaprN.jpg

Ve 2.olarakda masaüstü mü dizüstü mü kullanıyorsunuz?

byuqur06

Üye
20 Eyl 2015
118
0
ankara
kabloyla alakalı olma ihtimali yüksek bide ekrandaki tusları karıstır belki ordan bulursun bendede buna benzer olmıstu bosuna servise vermiştim 1 ay pc siz durmustum boştan yere

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.