Gövde Gösterisi Hk Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheSparrow

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
802
0
57. ALAY
Bilindiği üzere artık gövde gösterisi kısmı yönetici onaylı olduğu için sadece stratejik saldırıların paylaşılmasına izin veriliyor. Bence eski hali daha iyi oluyordu fakat bu şekilde devam edilecek gibi duruyor. Bu yüzden de bence üstlerimiz tarafından stratejik saldırılar için anlaşılmalı diğer kişilerle, defacer'lar birlikte hareket edip bir konu altında paylaşılmalı hackelenen siteler. Önerimi sunmak istedim iyi forumlar

JustArmax

Yeni üye
23 Ocak 2019
7
0
Özellikle hack piyasasının ölü olduğu bu aylarda piyasayı toparlamak için iyi bir fikir.

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
Öncedende böyle konu açıldı.X adminimizin dediği gibi zoneyle devam etsek en fazla 1 sene ayakta kalırıız.Bu yüzden zone paylaşılması felan kapatıldı

Dex1337

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,691
34
Londra
TheSparrow kardeşim güzel konuşuyosun hoş konuşuyosun yorumları da okudum bence o bölümde yetkili onaylı paylaşım yapmak lazım bence bu hali çok berbat bu benim şahsi görüşüm ben de zone yapmak istiyorum fakat forum yöneticileri böyle makul görmüşler.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Foruma dedim kabataslak bir bakayım konuyu görünce hesaba girip yanıt yazayım dedim.

Zone kasmak sizi bir yerlere taşımaz. Bir bilgi sahibi yazmaz. Yada bu zone konularının altına eline sağlık helaaal başkan yazıp gurur kasmak bir şeye yaramaz. Ama yapılan bu Poc yada exploit paylaşımları ve buglar sizi bilgiye iter.

Ve forumu da gereksiz yorar. Zamanında bende yapmadım değil zone kastım şahsen hiç bir faydası yok.

Zone kasmak bana göre "kanka bak gördün mü heyk yapıyorum ben heykırım" diyerek 3-5 hurda siteye index basarak kendini küçümsemekten başka bir şey değil!.

Eğer güzel yerlerde başarılar elde eder ( teröristlerin kullandığı resmi bir site/ ünlü bir marka vs. / olmadıktan sonra bir etkisi olmaz.) Kısaca protesto amacı ile hedef ve ses getirecek saldırılar harici gereksiz!

Bu şekilde devam edilmeli!
Zaten X son noktayı koymuş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.