Göz tembelliği

kadir1218

Üye
30 Nis 2013
128
0
Merhaba arkadaşlar geçenlerde doktora gittim doktor sol gözümde göz tembelliği olduğunu söyledi ilerlermi diye sorduğumda ise şimdiki gibi gider yani ilerlemez dedi ve gözlük yazdı gözlüğü almaya gittiğimde gözlükçü bu gözlüğü her zaman takmamı takmassam ilerde bunun ilerleyerek başıma bela olabileceğini söyledi gözlük takmak pek istemiyorum açıkçası göz tembelliği olan arkadaşlarım acaba göz tembelliği ilerlermi ileride bir sorun olmassa gözlüğü takmamayı düşünüyorum

grewlise

Üye
6 Tem 2015
228
0
-
ilerler doktorun tavsıyelerını unutma goz tembellıgı dıyerekte gecme bu konuyu gozluk takmayı sevmesende 1 ay sonra rahatcana alısır bunye sana tavsıyem tak tak tak gozlugunu.

kadir1218

Üye
30 Nis 2013
128
0
Bu doktor nasıl doktor böyle diye insan düşünmüyor değil doktor ilerlemez böyle devam eder diyor gözlükçü ilerde başına bela olur her zaman tak diyor takarım takmasınada tembel gözü tedavi etcez diye sağlam gözdende olmayalım sonra :)

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Kardeşim 2 yaşımda beri göz tembelliği olan birisiyim. 18 yaşına gelince lazer olabilirsin.Ama ben olmadım.Çok rahatsız edici bir durum değil bence.Sadece tembbelik mi var? kaymada varmı? yaşın 18 den küçükse gözünün birini kapat 1-2 saat gözünü yoracak şeyler yap 3 gün sol bir sağ kapatarak iyi sonuçlar alcaksın.18 yaşından büyüksen pek fazla sonuç elde edemiyorsun.Benimde bu şekildeydi %30 bozukluk vardı şimdi .%5 denemelisin ama doktor söylemediği şeler yapma...

kadir1218

Üye
30 Nis 2013
128
0
Bilgisi olan değerli kardeşlerim doktorun verdiği gözlüğü takıp tek gözümüde kapatıp alıştırmaları yapmaya başlicam bu günden itibaren ama bazı arkadaşlar gözlüğün rahatlığına alışıp gözlüğü çıkartınca daha az görüyormuş varmı bunun aslı ben 6 ay felan takıp bırakıcam gözlüğü sorun olurmu acaba

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Kardeşim tabiki iyiye gider gözlüğü takınca ama tekrardan numaraların yükselebilir.Bir tak bir çıkar daha kötü yapabilirsin doktor çıkar demeden çıkarma.Zaten doktora kim giderse hemen gözlük yazıyor.Göz tembelliği çok önemli bir rahatsızlık değil hemen her insanda azda olsa vardır.Göz tembelliğin doğuştan gelen bir rahsızlık olsydı amaliyat bile farklı ve ağır ama sonradan bozulan için o kadar önemli değil 18 yaşına gelince sorun oluyorsa doktorunla görüş onay verirse e.lazer olursun biter.Ben dediğim gibi 2 yaşımdan beri kulllanıyorum şimdiyaşım 22 oldu ama sıkıntım yok.Kafam tarsa lazer olurum.
Daha kötüleri var şükret.

Son düzenleme:

kadir1218

Üye
30 Nis 2013
128
0
LoveEnjoy post kasmaya çalışma bilgin yoksa bu tür konularda girme kardeşim nerden biliyorsun bilgisayar başında oturduğumu benim göz tembelliğim doğuştan geliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.