gozluk takmak istiyorum

Solvex

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
364
0
Merhaba arkadaslar gozluk takmak istiyorum numarasız gozluk varmi bahsettim gunes gozlugu filan deil konuyu yanlis yere actiysam affola
Evet millet gozluk takmak istemez ben gozluk takmak isterim ;)

Bay K

Üye
5 Ocak 2016
193
0
Öncelikle iyi akşamlar ben çok bilgisayar ile ilgilendiğim için gözlerim bozuldu 3 yıldır gözlük takıyorum sen zevk için istiyorsan gözlükcülerde dinlendirici gözlükler var renk renk istediğini alabilirsin İyi Forumlar.

Solvex

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
364
0

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
Göz hassas bir organımız güzel veya yakışıklı gözükmek için gözlük kullanmak zararlı. Çok küçük numaralı gözlükler var ama tavsiyem hayatı Full HD yaşa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.