Gözü Miyop Olan Birinin Numarası Düşer Mi ?

MangaEfe

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
269
0
Arkadaşlar ilk -1.00 numara ile başladım aradan 1 yıl geçti doktara gittim -1.75 dedi geçen haftada gittim -2.00 olmuş göz numaram düşer mi ? Miyop olupta göz numarası düşen var mı ? Netten araştırdım bazıları düşmez diyor bazıları düşer diyor bazıları da artar diyor .

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Bilgisayar yüzünde oldu benim ki keşke hiç bilgisayara bakmasaydım

Kardeşim Ben En Son 1 Yıl Önce Gitmiştim. Ondan Önce de 2 Yıl Geçmişti Gitmeyeli. Her Gün 10-12 Saat Bilgisayardaydım(Hala Öyle :trl), 0,1 Numara Bile Artmamıştı. 2.5-3 Yıldır Aynı Numaradayım Neredeyse :trl
Kısacası Bilgisayarın Gözlere Çok Zararı Yok. :trl

V4R4C4

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
350
0
Gözün önünde kasları geliştirmen lazım göz derecesi düşürme diye yazarsan bir kaç göz anteramanı bulabilirsin her gün 20 dk düzenli yap faydasını görürsün

53Mustafa53

Yeni üye
12 Şub 2016
34
0
Rize
Sakın Lazer Ameliyatı Gibi Bi Salaklık Yapma gözun un iğleşme ihtimali çok az ve iyleşmezse 10 numaraya kadar çıkıyor Ergenlik dönemin bittiğinde göz numaran duracak şimdi sen internette göz numarası düşürme egzersizleri var onları izle göz numaranın yükselmesi yavaş yavaş duracak çok fazla tuzlu yeme bilgisayar başındayken 15dk da bir görebileceğin en uzak ufuk noktasına bak be oradan 1dk gözunu ayırma göz numaranın yükselmesi ilk duracak sonra düşecek Yardımcı Olduysam teşekkur butonuna basmayı unutma

MangaEfe

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
269
0
Bilgisayara bakmadan önce zerre kadar bozulma yoktu gözümde . Bilgisayar kullanmaya başladım ( günde 14 saat bakıyordum eskiden , şimdi 2-3 saat bakıyorum ) hemen gözüm bozuldu . Doktora gittim TV ye veya PC ye çok baktığından olmuştur dedi . Gözüm önceden daha büyüktü şimdi ise zeytin tanesi kadar oldu :D Netteki egzersizleri yapmaya başladım 2 gündür devam edecem olumlu bi sonuç alırsam buraya yazaram .

3 Tem 2016
185
0
marsssss
miyopun azalma ihtimali yoktur (amelitay dışında) sürekli olarak artar (belli bir yaşa kadar) ama durdurmak için bol miktarda havuç,yaban mersini (çok pahalı ama çok işe yarıyormuş) tüketebilirsin zaten 18 yaşına gelince ameliyat ol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.