Gözüme Çarpan Sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Arkadaşlar elbetteki sadece deface kasmak için hacklesek her türlü şey mübah olurdu;baştan beri gözüme çarpan bir sorun var,Hristiyan Sitesi Defaced,Budist sitesi defaced,Şaman sitesi defaced,Ruhban sitesi defaced vs,sitemizde müslüman bir siteye dokunulursa elbette herkesin sesi çıkar peki bu sitelere dokunulduğunda niye kimsenin sesi çıkmıyor,Tht ne ara ilerici,laik,vizyon sahibi yapısından vazgeçti?Bİr klise sitesinde ezan dinletmeye karşı çıkmıyorsanız,o halde diyanetten şurdan burdan cami defaceleyen,diyanet sitelerini defaceleyen başka dine mensup insanları da yadırgamamanız gerekir.Eskiden olsa bu yapılanlara a ne güzel diye karşılık verebilirdim ki buna rağmen böyle bir deface yaptığımı hatırlamıyorum.Ama son birkaç yıldır gerçekten bu tür adilsizlikleri görebiliyorum.Bu yazıyı da bayadır yazmayı planlıyordum,şimdiye denk geldi.Demek istediğim ya dini sitelere dokunmak yasak olsun yada bu tür durumlarda herşey serbest olsun,ben ilkinden yanayım çünkü Tht misyon ve vizyon sahibi defacerlara sahip bir ortam.Nasıl ki siz en sevdiğiniz İslam forumuna girdiğinizde Buda veya başka bir din adamının öğretileriyle kendilerinin gerçek ve doğru olduğunu savunan yazılarla karşılaşıp çan sesiyle kapatmak istemiyorsanız siz de aynısını yapmayın,karşı çıkın.

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Tamamen kendi fikrimi paylaşıcam üstlerim varken bana düşmez açıklama yapmak ama şunu belirteyim yaptıkları birşey olursa ona karşılık olarak yapılıyor bu defaceler durduk yere yapılmıyor (Gözlemlediğim kadarıyla).
Misillime olarak yapılanlara ben de katılıyorum ve destekliyorum ama bunun yanın da bundan da fazla gereksiz bu tür defaceler yapılıyor

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Canım babacanım öncelikle bu siteye emek veren ve sevdigim bir üyemizsin babacanım :) düşüncelerine saygı duyuyorum fakat hack yapmak deface yapmak evrensel ve strateji işi oldugu gibi bir nevide mesaj vermek deilmidir:)

Ewet biz misyonumuzda insanların din,dil ırk ayrımı yapadan birebir kendimiz gibi görüyoruz bunu kimse inkar edemez fakat dedigim gibi hack yapmak bir amaç gaye ve hedef deilmidir yani mesaj yerini bulmalıdır bu da gündemi takip ederek yapılan bir eylemdir bu eylem de mesaj yerine ulaşa bilmesi için herne grekiyorsa yapılacaktır ki amacına ulaşsın babacanım:) Kaldı ki hıristiyan yada başka dinlerde ki hackerlar diyelim sence bizim dini sitelerimizi es geçerlermi açıklarını bulsalar bırak hackerları normal insanları bile bizim dinimize hakaretler edip kutsal kitabımızı yerlere atıp üzerinde yürüyen ve camilerimize bombalar atıp kapatan bir yabancı inanaış ve dinler toplulugu görüyoruz bir tane müslüman gördünmü sen kiliseye bomba atan incili ,tevradı ,zeburu yere atıpta hakaret eden babacanım:)

Sen bu düşünceleri yüreginle yazarken onlar senin gibi düşünüyorlarmıdır babacanım:) Sanal Alemde olsa Gerçek hayatta bir mesaj verilecekse bu mesaj için koşullar ne olursa olsun yerini bulması için gereken yapılmalıdır babacanım:)

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
misyon.jpg

Dilimize Dinimize aykırı yayın yapan sitelere karşı yapılan bir misillemedir bu.

"inneddine indallahil islam " "Allah katında tek hak din İSLAMdır.

En basitinden Şu anda dünyada ne kadar hristiyan yahudi budist varwsa Neredeyse hepsi İslam düşmanıdır.

bknz.Almanyadaki İslam karşıtı eylemler...

Açmış olduğun konuda anlattığın bir sorun teşkil etmiyor.

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.