gözümün önünde adam öldürüyorlardı

amanbee0707

Yeni üye
13 May 2013
6
0
arkadaşlar saat gecenin 03:00 rıydı gecenin o saatinde sokakda yürüyordum ama sokakta benden başka kimse yoktu in cin top oynuyordu

taaa 300 m ilerden hızla 2 tane araba geliyordu arabanın birisi şahin birisinin marksını bilmiyorum ama son model bir jipti jip ve camları sim siyahtı

şahin önde jip arkada hızla bana doğru geldiler tam önümdeki çöp kutusuna şahin çarptı

arkasından jip geldi içinden 6 tane adam indi sahinin içinde bi tane adam vardı

jipteki adamın birisi nereye kaçabilecen dedi
şahinin içinden adamı çıkardılar hepsi birden adama bir giriştiler anam anam anam adam yapmayın abi diye yalvarıyor ama dinlemiyorlar biraz dövdüler adamı jipa atlayıp gittiler

adama baktım ağzı yüzü her tarafı kan olmuş

adama polis çağırayımmı abi dicektim ama hiç bulaşmayım dedim kaçtım çok korktum ama

hayatımda böyle korkmamıştım

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32
gece dışarı çıkma bir daha ayette bile ne diyor.
Karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden, sabahın Rabbine sığınırım!

amanbee0707

Yeni üye
13 May 2013
6
0
babamın iki tane oteli var otelin birisininden diğerine gitmem gerekti onun için o saate sokaktaydım her gün çıkıyorum ama ilk kez başıma böyle bişey geldi

ramazan ayında sahur vakti bişey daha gelmişti ama anlatmayım çok ayıp bişey :)

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
iyi yapmışsın kaçmakla boşuna başına ne bela alcaksın dimi insanlık bukadar düştü işte poise haber vermek plakayı bildirmek yerine kaçmayı tercih etmişsin bravo

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32
ne yaparlarsa yapsınlar insanlık görevini yapmalıydı

arkadaşım buradan konumaşması kolay insan korkar endişelenir eli ayağına dolaşır. Herkes sizin gibi cesur değil. Mesela ben geçen akşam bizim evin önünde kavga çıktı ne bakıyon la diyecekler diye perdeyi sıyırıp bakamadım.

newsubject

Üye
8 Nis 2013
247
0
arkadaşım buradan konumaşması kolay insan korkar endişelenir eli ayağına dolaşır. Herkes sizin gibi cesur değil. Mesela ben geçen akşam bizim evin önünde kavga çıktı ne bakıyon la diyecekler diye perdeyi sıyırıp bakamadım.
:) iyiydi.

daha az önce lavugun tekiyle kapıştım arabayla üstüme sürdüde arkadaş ortamındaydım adamı yerdik bastı gitti :) haklısın insan şok oluyor bir anda ama adamlar gitmiş daha ne bekliyoırsun

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32
:) iyiydi.

Daha az önce lavugun tekiyle kapıştım arabayla üstüme sürdüde arkadaş ortamındaydım adamı yerdik bastı gitti :) haklısın insan şok oluyor bir anda ama adamlar gitmiş daha ne bekliyoırsun

şimdi kardeşim her insanada tardım edilmez belki adam körtü birydi üstelik ben şahin kullanasn adamların ciğerini bilirim. Bunlar şahine gidip milyarlık basss sitemi kurdurup üstelk tv bile taktırıyor. Büyük ihtimalle olay şöyle gerçekleşti şahinli adam baktı jip tabi bir kıskançlık yol ver lan diye artislik yaptı bunuda sıkıştırıp dövdüler şahinli bir şey yapmasa jipteki adamlar muhattab almaz onu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.