grabbere kendi dualhookumuzu nasıl ekleriz

erer1881

Yeni üye
25 May 2024
13
1
şuan piyasada birsürü webhook ile çalışan grabber var bunlara dualhook en basitinden nasıl ekleriz ben şuan cstealer kullanıyorum yardım edebilecek varmı?

lyxG

Anka Team Junior
15 Ocak 2019
303
71
kardeşim discorda giriyorsun, ardından server oluşturup kanala giriyorsun ardından kanalı düzenle seçeneğine tıklıyorsun, entegrasyonlardan yeni entegrasyon diyorsun. o url i kopyalıyorsun Sonra trojen.py a your_webhook kısmına url uzun url i yapıştırıyorsun :D dikkat et direk serverini .py .c gibi dönüştürme git py2exe yaptır.

Son düzenleme:

erer1881

Yeni üye
25 May 2024
13
1
kardeşim discorda giriyorsun, ardından server oluşturup kanala giriyorsun ardından kanalı düzenle seçeneğine tıklıyorsun, entegrasyonlardan yeni entegrasyon diyorsun. o url i kopyalıyorsun Sonra trojen.py a your_webhook kısmına url uzun url i yapıştırıyorsun :D dikkat et direk serverini .py .c gibi dönüştürme git py2exe yaptır.
onu bende biliyorum ben dualhook demiştim bi normal webhookumuzu gırerkenkı bıde 2. gizli bir webhook baskasına gıden loglar banada gelıcek yanı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.