Grafik Tasarım #1 by Lawliet123

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Merhabalar, ben Lawliet123.
Uzatmadan görüntiler :)

İmzalı ;

0RkDzZ.png

İmzasız ;

ADqJzv.png

İyi hackler,
İyi forumlar.
:)

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
1
214
AK-47
Elerine Sağlık ( : Bir Berber bir berbere Gel beraber bir Berber dükanı kuralım demiş Gibi bişey yani :trl:trl

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
Güzel olmuş 2 Dakikadır Söz Bana Ben Söze Bakıyorum Sonuç Anlayamadım :D

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Güzel olmuş 2 Dakikadır Söz Bana Ben Söze Bakıyorum Sonuç Anlayamadım :D

Sen söze bakaken sana bakan anlam, senin ona baktığını görüyor, ama sen anlamı görmüyorsun. Söz ise vesileci olarak ona değil, sana bakana bakmanı istiyor. :)

İyi hackler,
İyi forumlar.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Yok canım ne kızıcam, sanki buraların İngilizce bakanıymışım gibi :trl

Orada sol altta İngilicçe ile uğraşacağına nickini de yazsan olurmuş -_-

Bu arada eline sağlık :))

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Yok canım ne kızıcam, sanki buraların İngilizce bakanıymışım gibi :trl

Orada sol altta İngilicçe ile uğraşacağına nickini de yazsan olurmuş -_-

Bu arada eline sağlık :))

Tabii tabii niye kızasınız...(oh bee, yırttık ...)

Burada paylaşmadığım çok fazla tasarımım var, o benim için bir signatür. Hep koyarım onu oraya "Photoshopped by Lawliet123" diye.

Çok teşekkürlerrr :)

İyi hackler,

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.