Grafik Tasarim Buyuk Arsiv.

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
MERHABA CANLARIM

dosyalarimin arasinda arsivim vardi size sunmak istiyorum ne kadar isinize yarar bilemem ama umarim yararlanirsin

arsivden kareler cogunlukla size gosterecegim ogrneklerin icindede boyutlu dosyalar mevcutur.

9d5lnZ.jpg

ProNav.jpg
icinden bir ogrnek

29kq1E.jpg

Jl4N2n.jpg
icinden bir ogrnek

YNlp4E.jpg

Q7lNpG.jpg
icinden bir ogrnek

lWypOp.png

WQZaR2.jpg
icindeki dosyalar

Ln4NXG.jpg
bunlarin icindekiler

CS

Q7lNnk.png

GTA

ZEVpBG.png

Minecraft icindeki dosyalar ve bir kare

29kq02.jpg

vpLVv4.jpg

r2VpGa.jpg
icinden bir ogrnek

5QkXB5.jpg

qWlpLq.jpg
icinden bir ogrnek

nWgpnB.jpg

okZpDR.jpg
icinden bir ogrnek

RPVN7n.jpg

mkzpvY.jpg
karisik oldugu icin ici ogrnek veremicem.

gWAp7Z.jpg
icinden bir ogrnek

1gkB1Y.jpg

Proz4b.jpg
kendi adima ismini boyle koydum icinden bir ogrnek

r2Vpq1.png

DdRqoy.jpg
icinden bir ogrnek

mkzZdV.jpg

XXopYo.jpg
icinden bir ogrnek

Proz5Q.jpg

dG2pp7.jpg
icinden bir ogrnek

4MkOLQ.jpg

lWyR0l.jpg
icinden bir ogrnek

lWyR7b.jpg

1gk04D.jpg
icinden bir ogrnek

Q7lGA3.png

dG2Ek4.jpg
icindeki dosyalar

aGDR2z.jpg

gWAR85.jpg
icinden bir ogrnek

Mvy4k1.png

N14JAX.jpg
karisik oldugu icin ogrnek veremiyorum

6XkGnv.jpg
icinden bir ogrnek

VMLRPv.png

BA0g2p.jpg
icinden bir ogrnek

0BkAlZ.png

ProzQ5.jpg
icinden bir ogrnek

vpL7b4.png

RPVRDn.jpg
icindeki dosyalar genelikle facebooklari one aldim ogrnek olarak

vpL7jr.jpg

7NbZQa.jpg
icinden bir ogrnek

qWlna3.png

G0kXGV.jpg
icinden bir ogrnek

G0kXgy.png

DdRq5l.jpg
icinden bir ogrnek

mkzZay.png

29k4WN.jpg
icinden bir ogrnek

r2VvDB.png

Ln408b.jpg
icinden bir ogrnek

OLZOl0.png

1gk0ab.jpg
icinden bir ogrnek

Ln406J.png

ERqMND.jpg
icinden bir ogrnek

bG2R1V.png

4MkOOY.jpg
icinden bir ogrnek

DdRq1z.png

ERqMMD.jpg
icinden bir ogrnek

1gk0WD.png

VMLRWV.jpg
icinden bir ogrnek

7NbZ0Y.png

1gk0Op.jpg
icinden bir ogrnek

Mvy4n1.png

4MkOy4.jpg
icinden bir ogrnek

pWoVZr.png

VMLRmZ.jpg
icinden bir ogrnek

lWyRnr.png

gWARa5.jpg
icinden bir ogrnek

Mvy4q1.png

burasi photoshope stil ve C4D bolumu

AkqpGq.jpg

AkqpXq.jpg
icinden bir ogrnek

G0kl43.jpg

nWgBNB.jpg
icinden bir ogrnek

nWgB95.jpg

9d5OWo.jpg
icinden bir ogrnek

4Mk5Wp.jpg

RPVq8Z.jpg
icinden bir ogrnek

Progz6.jpg

bu kismi sona saklamak istedim detayli bilgilendirmek icin.

ZEV0qz.jpg
icindeki dosyalar

Q7l9nr.jpg

C4D nedir

C4D acilimi Cinema 4D demek

Cinema 4D çok hoş bir 3 boyutlu modelleme ve animasyon programıdır Filmlerde gördüğümüz bazı özel efektlerin yapılmasını sağlıyor 3D animasyon özel efekt, karakter modelleme ve render alanında profesyonel kullanıcılara hitap eden Cinema 4D yüksek performansından dolayı yakında broadcast yayıncılık ve film endüstrisinin başucu programı olabilir

Maxon Computer tarafından üretilen Cinema 4D pratik olmasından dolayı çok hızlı bir şekilde animatörler tarafından benimsendi ve bir çok projede kullanılmaya başlandı

Bir diğer önemli konu zekice tasarlanmış arabirim Zira bu arabirim sayesinde tüm tasarım işlemlerini son derece anlaşılabilir

3D dosya formatlarıyla da uyumlu olan program 3D Studio Direct 3D Illustrator Lightwave VRML1 VRML2 QuickDraw 3D shockwave 3D ve DXF formatlarındaki dosyalarla da sorunsuz çalışabiliyor

Özellikle özelleştirilebilir menü buton ve kısayollar farklı meslek guruplarındaki kişiler için büyük kolaylıklar sağlayabilir

Cinema 4D bu konuda çok esnek. PC işlemcileri ve ekran kartları için zor işler sınıfında olan bu tip efekler Cinema 4D’nin profesyonel hesaplama algoritması sayesinde daha hızlı ve düzgün bir şekilde çalışmaya adapte ediliyor

Hazırladığınız animasyona istediğiniz kadar kamera koyabilir değişik açılardan görüntü alabilirsiniz

program cikis tarihi her ne kadar beli olmasada 2007 den beri adi gecmekten benim arastrmalarima gore ve halada kulanilmakta yeni surumleri cikmakta

Program CINEMA 4D İndir - Gezginler

arsivi indirmek icin https://yadi.sk/d/xtcdlQ8H3KEEf8

NOT1 : ben kendim bu surumu burda indirerek kulanmistim 2016da paylasilmis siz zevkinize gore arastirip yeni surumleri varsa indire bilirsiniz.

NOT2 : bazi dosyalar isimleri farkli olabilir ben bilgi sayarimda boyle taniyorum dosyalari boyle bula bildigim icin boyle sundum size bu yuzden her birinden ogrnek biraktim

Isinize yaradiysa TESEKKUR BUTONU kulanirsaniz sevinirim saygilar.

Son düzenleme:

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
virüs olmadığnı biliyorum fakat virüstotal ekle bence gelecekte gelcekler şüphesiz indirsin

merhaba kardesim gezginler sitesi internet kulanan hic bir varlikli bilmiyorum o siteyi diyecegini sanmiyorum zaten direk indrmiyorsunuz site linki verdim ben isteyen girer taratir :)

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
Ellerinize sağlık keşke psd olarak atsaydınız güzel olurmuş yinede güzel olmuş.

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Atatürk Türk Bayrağı ile ilgili vs. Olursa daha yararlı olabilirdi yinede eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.