Çözüldü Grafik Tasarım Hakkında [Yardım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmirOnlin3x

Yeni üye
10 Kas 2021
1
0
Selamlar TürkHackTeam Ailesi. Forumda bazı konuları incelediğimde konu anlatımı yapan üyelerimizin konularında mesajları ayırdıkları
grafik olan ayraçlar benim dikkatimi çok çekti ve hoşuma gitti. Bende bu ayraçları kullanmak için forumda detaylı arama yaptım
ancak tasarlanan ayraçlara erişemedim. Misal forumda gördüğüm bazı ayraçlar şunlardır ;

DE8f806.png

Rq4IpMq.png

ayrac.png

k-rm-z-ayrac.png

KhJDZS.gif

Bunlardan daha fazlasının olduğunu düşünüyorum, lütfen bu konun altına bu tarz hareketli veya hareketsiz
ayraçlardan atar mısınız? Daha iyilerini geliştirmeyi düşünüyorum ve ilham almak için konunun altına
bu tarz tasarımlardan istiyorum. İyi forumlar..​

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
278
Güzel bir yaklaşım iyi çalışmalar şimdiden. 👏

Son düzenleme:
26 Haz 2016
2,819
598
Ayraçların linkleri kırıldı. Forum logo değişikliğine gittik sizlerin de oylaması ile. Yeni logonun kullanıma geçmesi ile birlikte o hususta da yeniliklere birlikte geçmeyi düşünüyoruz. Tüm forum araçlarını ayraçlarını yenilemeyi düşünüyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.