Grafik tasarımı bilenler gelebilir mi

Camaper22

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
638
0
Öncelikle herkese merhaba, ben cs6 indirip grafik tasarıma başlamak istiyorumda En baştan bana şunu şöyle yap diyebileceğiniz. Şuradan öğrenebilirsin , şuradan indir. Biraz yardımcı olabilir misiniz?

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın
bu öğrenme işi biraz saçma geliyor açıkcası bana sadece arayüzü öğren ve ufaktan görsel şeyler kullanmaya bak çünkü videolarda sana belli birşey gösteriyolar ve izleyenlerde o kıtadan çıkamıyor genelleşiyor bütün tasarımlar farklı şeyler dene

WM06

Uzman üye
31 Ara 2015
1,134
0
Forumda Takıl + Eğitim Videoları + Dökümanlar böyle yöntemleri dene gelişirsin.

Camaper22

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
638
0
Genel olarak nasıl kullanıldığını öğrensem değişik şeyler denerimde Geçen indirmiştim. biraz karışıktı. türkçe yama gibi birşeyi var mı ?

BloodyDancer

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
441
0
İlk olarak programı kurcala hangi menü ne işe yarar araçlar hangi özelliğe sahip vs öğrendikten sonra eğitim videolarına geçe bilirsin.
(Hiç bir bilgin olmadan üst düzey çalışmalar çıkarmaya çalışma çabuk pes edersin. Ufaktan başla zamanla geliştiğinin farkına varacaksın :) )

Camaper22

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
638
0
İlk olarak programı kurcala hangi menü ne işe yarar araçlar hangi özelliğe sahip vs öğrendikten sonra eğitim videolarına geçe bilirsin.
(Hiç bir bilgin olmadan üst düzey çalışmalar çıkarmaya çalışma çabuk pes edersin. Ufaktan başla zamanla geliştiğinin farkına varacaksın :) )

Teşekkür ederim.

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Ben 3 hafta önce hiçbirşey bilmiyordum ama 3 hafta sonra çok iyi çalışmalar yapmaya başladım. Forumdan tasarımcıların çalışmalarına bak. Aç cs6yı yazı yaz video izle ona göre birşeyler yap. 1 ay sonra iyi işler yaparsın

Camaper22

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
638
0
Ben 3 hafta önce hiçbirşey bilmiyordum ama 3 hafta sonra çok iyi çalışmalar yapmaya başladım. Forumdan tasarımcıların çalışmalarına bak. Aç cs6yı yazı yaz video izle ona göre birşeyler yap. 1 ay sonra iyi işler yaparsın

Teşekkürler. Dediğini yapacağım :) cs6 nın türkçe yaması var mı ?

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
Surekli tasarimlar yap buraya at zaten insanlar sana burasini soyle yapsan daha iyi olurdu gibi elestiriler yapar ve sende bu yolda hizla ilerlersin :) tasarimlar icinde konularimda goz gezdir :D İyi forumlar ...

Spreng

Yeni üye
4 Ocak 2016
24
0
Tavsiyelerim Bunlar ;

Öncelikle herkese merhaba, ben cs6 indirip grafik tasarıma başlamak istiyorumda En baştan bana şunu şöyle yap diyebileceğiniz. Şuradan öğrenebilirsin , şuradan indir. Biraz yardımcı olabilir misiniz?

Öncelikle hayırlısı olsun benim grafik tasarımda sana verebileceğim tavsiye ;

1-Afgan Rasulov dan izlemeye başla terimleri ve temel şeyleri öğren.
2-Yabancı kanalları takip et (örn. Blue Lightning,Arun Kumar vb.)
3-Photoshop'la sınırlı kalma (örn. C4d ,illustratör vb.) programlarla tasarımını destekle.
4-Kullanacağın parçacıklar kaliteli ve en önemlisi kullanacağın modeller stüdyo ortamında çekilmiş
olsun.

Dediklerimi yaparsan bilgin pekişir ve grafik tasarım haznen gelişir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.